kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Veletrh Heimtextil

Veletrh Heimtextil

Anja Bisgaard Inge Lynggaard Hansen Simone Nanna Kanon teamwork! New Sensitivity

Veletrh Heimtextil přináší silnou poptávku po bytovém a smluvním textilu jak na národní, tak celosvětové úrovni. Vystavovatelé z více než 2 600 firem představí své inovativní produkty od 9. do 12. ledna 2024 ve Frankfurtu nad Mohanem. Tento globální veletrh je součástí iniciativy Econogy, která reformuje udržitelné formáty v síti Texpertise. Standardizací hodnotících kritérií napříč veletrhy Messe Frankfurt přináší Econogy transparentnost a podporuje úsporu zdrojů u výrobků a vystavovatelů.

Heimtextil 2024 se rozšíří o dvě nové haly: Hala 5.1 bude věnována zcela novému segmentu „Carpets & Rugs“, zatímco Hala 10.4 bude domovem pro vystavovatele z „Asian Selection“ v oblasti bytového textilu. Současně bude znovuotevřena Hala 3, která poslouží jako kreativní centrum pro Heimtextil Trends 24/25 a vystavovatele zaměřené na stěnovou výzdobu, textilní design a technologii. Nově přidaný segment „Carpets & Rugs, restrukturalizace udržitelných akcí pod názvem „Econogy“ a rozšířená nabídka v sekci „Fibers & Yarns“ představí nové fascinující podněty pro obchod.

Anja Bisgaard Inge Lynggaard Hansen Simone Nanna Kanon teamwork! New Sensitivity

HeimtextilTrends 24/25 nadále slouží jako platforma pro odborníky v oblasti textilu, kteří hledají progresivní témata a impozantní prezentace k rozšíření svých znalostí. Po loňském zaměření na cirkulární řešení bude nadcházející událost opět zaměřena na transformační inovace v textilním průmyslu. Pod tématem „New Sensitivity“ je důraz kladen nejen na estetické aspekty, ale také na inovace a změny v složení textilu, kde je prioritou zvážení vlivu na životní prostředí při rozhodování nebo při vytváření produktu.

Rostlinné textilie, založené na přírodních vláknech, nabízejí ekologickou alternativu s menším dopadem na životní prostředí. Technologické inovace pak mění způsoby výroby a recyklace, čímž posouvají odvětví k udržitelnější budoucnosti. Bioinženýrské textilie spojují přírodu s technologií, umožňují výrobu z proteinů a sacharidů bez nutnosti pěstování rostlin. Tyto textilie si udržují funkcionalitu syntetických materiálů, ale jsou biologicky odbouratelné. Důraz je kladen i na citlivý přístup k barvám, kde přirozené pigmenty vytvářejí paletu barev inspirovanou přírodou. Všechny tyto inovace reflektují trend New Sensitivity, který zdůrazňuje ohleduplnost a zároveň posouvá hranice kreativity a technologického pokroku. Kromě toho přijetí Umělé všeobecné inteligence (AGI) přináší jak příležitosti, tak výzvy v textilním průmyslu. Zatímco AGI má potenciál nabídnout inovativní řešení, jeho dopad na společnost vyžaduje myšlení v souladu s „New Sensitivity“ k zjednodušení složitosti, podporování kreativity a odhalení nepředvídaných řešení v oblasti textilu. Podle Olafa Schmidta, viceprezidenta Textiles & Textile Technologies, představují Heimtextil Trends inspirativní srdce veletrhu, které převádí globální megatrendy do textilních vizí.

Anja Bisgaard Inge Lynggaard Hansen Simone Nanna Kanon teamwork! New Sensitivity

Chcete-li být součástí této nezapomenutelné události, můžete si své vstupenky pohodlně zakoupit online. Navštivte naši oficiální webovou stránku a využijte jednoduchého rychlého procesu rezervace. Těšíme se na setkání s vámi na jednom z nejvýznamnějších a nejinspirativnějších textilních veletrhů na světě.

Autor: Heimtextil 2024 – kde inovace ožívá!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky