Lifestyle

2. ročník charitativního běhu Autalk

2. ročník charitativního běhu Autalk
14.9.2020

3.9 se konal druhý ročník největšího charitativního běhu na podporu rodin pečujících o autisty v ČR. Běh se konal v Oboře Hvězda.

Dospělí měli na výběr ze dvou soutěžních tras a to na 4km a 8 km. Součástí byl i dětský nesoutěžní běh. Podařilo se vybrat částku přes 100.000,- Kč a veškerý výtěžek je věnován na podporu NF AutTalk, který založili Kateřina a Jan na základě jejich rodinné zkušenosti. Katčin bratr Radovan je těžký autista a Sokolovi se rozhodli před pěti lety, že by chtěli pomáhat rodinám, které postihl podobný osud. Fond se již pět let zaměřuje na podporu rodin pečujících o autisty. 

„Z běhu mám velkou radost, letos nám dokonce běželo ještě více běžců než loni. Celkem nám běželo přes 300 dospělých běžců. Já jsem běžela kratší okruh 4 km a myslím, že se mi povedl celkem slušný čas, tak jsem spokojená. Moc děkuji všem, kteří se běhu zúčastnili a také všem našim partnerům, bez kterých by se běh nikdy nemohl uskutečnit. Nesmírně si toho vážím a už teď se těším na příští ročník, který proběhne tradičně v květnu příštího roku“ říká spoluzakladatelka NF AutTalk a modelka Kateřina Sokolová

www.auttalk.cz 

https://auttalk.cz/cs/o-fondu/

 

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.