kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Cestování: Plavba snů okolo světa a relax v rakouském spa

Cestování: Plavba snů okolo světa a relax v rakouském spa

spa
Zdroj: Pixabay
Jaké novinky z rubriky cestování jsme si pro vás připravili?

Plavba snů

Prémiová hotelová síť posouvá zážitkové ubytování na nový level a představuje The Ritz-Carlton Yacht Collection. Koncept luxusních jachet vás vezme do severní Evropy, Kanady a Nové Anglie, Karibiku, Středomoří nebo na plavbu, která cílí na vícero oceánů. Dechberoucí apartmá s moderním designem nabízí prostor od 28 do 101 metrů čtverečních a neméně oslnivý bude i gourmet sestávající z šesti restaurací, v nichž nebude chybět menu michelinského šéfkuchaře. Pro další level relaxace můžete navštívit The Ritz-Carlton Spa, beauty salon či holičství. Osobní concierge servis pak splní každé další přání, ať už budete chtít zažít fjordy, nebo si namíchat vlastní parfém. Kulturu zajistí živá klasická hudba i jazz. Nutností je samozřejmě infinity pool a dokonalá marina umožňující nezapomenutelné ponoření do oceánu.

Zdroj: Pixabay

Therme Laa a Silent Spa: Relax na dosah

Je všeobecně známo, že nejvzácnějšími komoditami života jsou zdraví a čas. Právě na maximalizaci využití volného času a na podporu udržení dobrého zdraví se soustředí rakouský lázeňský resort Therme Laa – Hotel & Silent Spa nedaleko českých hranic v městečku Laa an der Thaya. Teplota termálních a slaných bazénů v Therme Laa – Hotel & Silent Spa se celoročně pohybuje okolo příjemných 33–35°C a blahodárná termální voda přímo vybízí k rekreačnímu plavání. Hotelovým hostům je navíc exkluzivně k dispozici i SPA s termálním bazénem a saunová část s finskou saunou, parní saunou, sanáriem a venkovním whirlpoolem. Nadstandardní služby a až magický ambient nabízí Silent Spa, prémiové denní lázně Therme Laa. Děti zde nepotkáte, do designových prostor Silent Spa je vstup povolen až od šestnácti let věku. Všudypřítomnému pohodlí a zvláštně uklidňující atmosféře se nic nevyrovná. Bazény s termální vodou a saunový svět s finskou saunou, bio saunou, parní lázní a meditační solnou místností nadchnou každého milovníka pomalého relaxu.

Zdroj: Pixabay

Život v rovnováze

Místo, kde čas plyne zcela jinou rychlostí a realita zůstává zahalena v závoji všednosti. I tak by se dalo v krátkosti shrnout Chateau Trnová. Malebný zámek, jenž byl založen už v 17. století a od roku 1995 je chráněnou kulturní památkou, učaroval česko-dánské rodině, která jej přebudovala na výjimečný prostor, jehož účel je prostý – setkávat se a posilovat vzájemné vztahy, ať už s rodinou, přáteli, nebo kolegy. Právě zde je totiž kladen důraz především na vytváření životní rovnováhy, a to mnoha různými způsoby. Již při samotném vstupu do areálu zámku vás v parku přivítá pocit klidu. Svou nezaměnitelnou atmosféru pak nabídne interiér celého zámku i zdejší restaurace pod vedením šéfkuchařem Pavla Veltruského.

Zdroj: Pixabay

Autor: Lenka Komrsková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky