kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Cestovatelské novinky: Objevte digitální Mandarin Oriental

Cestovatelské novinky: Objevte digitální Mandarin Oriental

postel
Foto: Mandarin Oriental
Jaké novinky jsme si pro vás nachystali na téma cestování?

Digitální Mandarin Oriental

Hosté a příznivci Mandarin Oriental si nyní mohou vyzkoušet řadu značkových produktů skupiny v pohodlí svého domova. Shop M.O. poskytuje globální zážitek z online nakupování, nabízí kolekci značkových luxusních předmětů, a to od hotelových lůžkovin a oceňovaných lázeňských produktů až po dárky na míru od jednotlivých hotelů v rámci portfolia. Digitální nakupování bylo vytvořeno tak, aby odráželo étos skupiny zaměřený na hosty a jejich personalizaci. Nakupování na Shop M.O. je zábavné, snadné pro orientaci a nabízí globální doručení. Služba poskytuje vícejazyčné zástupce Concierge a má distribuční centra a sklady po celých USA, Kanadě, Evropě a Asii.

Foto: Mandarin Oriental

Unikát v Ománu

Výjimečný hotel, jenž nabízí nezapomenutelný zážitek ve výjimečném prostředí pohoří Al Hajar s dechberoucím výhledem. Jedinečný resort postavený jako tradiční ománská vesnice ve výšce 2000 metrů nad mořem poskytuje ideální útočiště prémiového komfortu. Mísí se zde moderní styl s autentickými dekoracemi, které oslavují bohatou historii a kulturu země. Součástí resortu je poklidné Spa Alila. Z venkovního bazénu je pak krásný výhled přímo do rokle a na okolní hory. Zdejší restaurace Juniper nabízí arabské speciality a středomořské pokrmy z nejlepších sezonních produktů. Alila Jabal Akhdar je dokonalou oázou klidu a pohodlí.

Foto: Alila Jabal Akhdar

Oáza klidu

Moderní a vzdušný design spolu s útulnou atmosférou i pestrou škálou služeb na samém okraji přírodní rezervace Prokopského údolí. I tak by se dal v krátkosti představit Volcano Complex, který zahrnuje zmodernizované a rozšířené Spa & Wellness centrum. Únik z reality si můžete dopřát ve finské sauně s ochlazovacím bazénkem či infra sauně, v páře nebo jacuzzi a příjemně odpočívat je možné i na venkovní terase, která disponuje vyhřívanými lehátky. Volcano Complex nabízí pod jednou střechou bohatý výběr volnočasových služeb – Spa & Wellness centrum, Health Club, hotel, konferenční salonky, restauraci a služby péče o tělo.

Foto: Volcano Complex

Autor: Karla Králová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky