kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Jak vypadá stylové cestování?

Jak vypadá stylové cestování?

Zdroj/foto: Archiv
Kdo jednou zažije komfort privátního létání, už nechce cestovat jinak. Je to i věcí stylu – tvrdí představitelé letecko-brokerské společnosti Style Jet.

Cestující dorazí na letiště, bez čekání projdou přes malý privátní terminál, kde na ně již čeká kapitán letadla nebo handlingový agent. Kontrola cestovních dokladů proběhne bez zbytečného zdržení a private jet je připraven na odlet. Následuje povolení k taxování, ke vzletu a cesta na dovolenou, nebo služební cestu, může začít. Trvalo to přibližně deset až patnáct minut. Na palubě jsou pohodlná kožená sedadla, minibar, talíře s výběrem nejkvalitnějšího jídla. Větší letadla jsou vybavena pohovkou a během letu je catering servírován stewardkou.

Zdroj/foto: Archiv

Létání v době „covidové“

Výše uvedené jsou všechno důvody proč stále víc lidí létá privátně. Dokonce i v pandemických časech, kdy někteří provozovatelé zaznamenali naopak nárůst poptávky po soukromých letech. Důvodem je, kromě nedostatku spojů na pravidelných linkách, i bezpečnost a hygiena. Cestující v porovnání s komerčními lety výrazně snižují počet kontaktů s dalšími cestujícími, nebo zaměstnanci letiště.

Zdroj/foto: Archiv

Co se „kuchtí“ u letečtích brokerů

Možnosti tohoto typu služby jsou téměř neomezeny a úlohou konzultantů ze Style Jetu je přizpůsobit letový program potřebám klienta. Spojují pro nej výhody privátních letů se zážitky, které vyhledává. Orientační ceny nejčastěji poptávaných destinací jsou k dispozici na webových stránkách. Kromě toho se představitelé firmy věnují podpoře nadačních fondů, protože jejich snaha může takto posloužit k prospěchu celé společnosti. V této oblasti aktuálně připravují rozsáhlý projekt, který bude v oboru zcela unikátní. Víc informací bude zveřejněno již brzy, můžete sledovat Instagram

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky