kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Jedinečná designová dovolená v Chorvatsku

Jedinečná designová dovolená v Chorvatsku

Zdroj/foto: Archiv
Konečně máme možnost užívat si léto u moře za příznivějších podmínek. V některém z prvotřídních hotelů Falkensteiner bude vaše dovolená nezapomenutelná.

Jako spolehlivou, pohostinnou a bezpečnou základnu pro nádherné léto u blankytného Jadranu v malebné krajině je volba některého z hotelů Falkensteiner & Hotels Residences poblíž Zadaru nebo na ostrově Krk rozhodně správná.                      

Vyhledáváte-li opravdu špičkovou a osobní péči v jedinečném a designovém prostředí, pak se nechejte hýčkat ve Falkesteiner Hotel & SPA Iadera, jehož součástí je i rozsáhlé, luxusní wellness centrum Acquapura SPA.

Zdroj/foto: Archiv

Pohled na hotel 

Zdroj/foto: Archiv

Sauna pool

Designový hotel se nachází na soukromém poloostrově poblíž vesnice Petrčane v letovisku Punta Skala. Architektonicky zajímavý hotel Iadera s půdorysem ve tvaru vlny je dílem charismatického slovinsko-italského architekta Borise Podreccy. Fasády ze skleněných panelů mění barvu podle úhlu dopadajících slunečních paprsků a jsou souhrou barev moře a okolní krajiny.

Zdroj/foto: Archiv

Bracera

Zdroj/foto: Archiv

Lounge Bar Sotto Voce

Futuristické wellness centrum Acquapura SPA, které je navrženo jako jakási camera obscura, je nedílnou součástí hotelu Iadera. Černý interiér si pohrává se světlem z kulatých oken, které se rozlévá vnitřním prostorem o rozloze 6000 m2 a dodává lázním nebývalou atmosféru. Součástí komplexu jsou i turecké lázně hammam a různé sauny, ve kterých v horku a v páře probíhá nejen očista těla, ale i duchovní proměna. Koneckonců to můžete zažít na vlastní kůži!  A mimochodem: Iadera je latinský název starobylého města Zadar.

V letovisku Punta Skala se letos otevírá zcela nové sportovní, zábavní a kongresové centrum Fortis. Uvnitř se nachází velká kongresová hala, plně vybavené fitness centrum, bowling, e-gaming, restaurace s pestrou nabídkou zdravých jídel a bar.

Využít můžete také letní Sunshine bonus s až -20% slevou. 

Zdroj/foto: Archiv

Tenis s Karlem Nováčkem je letos v létě k dispozici ve Falkensteiner Resortu Punta Skala. Hledáte zajímavého a zkušeného spoluhráče? Rezervujte si ubytování v některém z hotelů nebo apartmánů v resortu Punta Skala mezi 3. a 10.7.2021. Pro více informací a rezervaci tenisových kursů kontaktujte [email protected].

Zdroj/foto: Archiv

Foto: © Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, © Punta Skala Sport Center

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky