kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Letní gourmet: Ekologické šampaňské i Aperol zmrzlina

Letní gourmet: Ekologické šampaňské i Aperol zmrzlina

Zdroj/foto: Se souhlasem Crème de la Crème
Horké gourmet novinky přináší tipy na šampaňské v ekologickém balení i zmrzliny s příchutí oblíbených drinků.

Second skin

Šampaňský dům Ruinart učinil další krok na cestě k zodpovědnému luxusu a představil světu nové ekologické second skin balení lahví vyrobené z papíru. Inovativní design chránící ušlechtilé víno před světlem a vlhkostí zahalí lahve Ruinart Blanc de Blanc a Ruinart Rosé.  Za vznikem stojí dva roky výzkumu a vývoje společnosti Ruinart společně s anglickým výrobcem papíru Jamesem Cropperem a italskými specialisty na obaly Pusterla 1880. Samotný papír by na ochranu nestačil, nepropustnosti materiálu tedy bylo dosaženo přidáním oxidu kovu do směsi celulózy. Ve srovnání s předchozími obaly docílila značka s novým obalem snížení uhlíkové stopy o šedesát procent. Dalším ekologickým úspěchem je absence plastu nebo lepidla, což zajišťuje, že obal lze snadno recyklovat nebo kompostovat.

Zdroj/foto: Se souhlasem Ruinart

Bella vita

Letní měsíce se vždy nesou ve znamení uvolněné atmosféry. Právě tu často evokují horké večery s přáteli ve společnosti toho nejlepšího jídla a pití. Dobrý život se vším, co k němu patří. Zmrzlinárny Crème de la Crème se rozhodly milovníky ledového osvěžení přenést na italské pobřeží a poslední červencový a první srpnovýtýden svou nabídku tradičních alkoholových zmrzlin, jako jsou mojito, baileys nebo pomeranč s campari rozšířit o limitovanou sérii zmrzlin s proseccem. Vybírat budete moci z příchutí, jako je šťavnatý černý rybíz, osvěžující limeta s mátou nebo zmrzliny inspirované oblíbeným letním drinkem Aperol Spritz.

Zdroj/foto: Se souhlasem Crème de la Crème

První doušek léta

Svěží Chandon Garden Spritz je nový stylový aperitiv, který kombinuje šumivého víno Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladký pomerančový likér vyrobený z pečlivě vybraných bylin, koření a pomerančů. Chandon Garden Spritz obsahuje o polovinu méně cukru než ostatní značky spritzu na trhu a jeho další nespornou výhodou je fakt, že je v lahvi rovnou připraven k podávání. Kromě perfektně vyvážené chuti zaujme Chandon Garden Spritz svým stoprocentně přírodním složením, v celé fázi výroby se nepoužívají žádná umělá aromata ani barviva. Ideální servis by měl být na ledu s plátkem pomeranče a snítkou rozmarýnu. Po ochutnání se na patře mísí svěží chuť mandarinek a růžového grapefruitu s hravými bublinkami.

Zdroj/foto: Se souhlasem Chandon

Autor: Jitka Krulcová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky