kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Watch news: Hřejivá barva zlata

Watch news: Hřejivá barva zlata

Zdroj/foto: Se souhlasem Carl F. Bucherer
Zlato bývá prezentováno v mnoha odstínech, od bílé přes tradiční žlutou, růžovou až po červené. V každém případě se jedná o ušlechtilý kov, který si mnoho výrobců vyčlenilo pro svou prémiovou produkci.

Pohled do historie

S kolekcí Premier Heritage se kultovní švýcarská manufaktura Breitling navrací zpět do své dlouhé historie. Každý odhalený chronograf je tak poctou jednomu z mužů rodu Breitling, kteří kdysi revolučním způsobem ovlivňovali hodinářský průmysl. Uhrančivý chronometr Premier B09 v růžovém zlatě je zřejmou reminiscencí elegantních chronografů konce 40. let minulého století. Ve stejném duchu se nese i krémově zbarvený číselník s ručně aplikovanými arabskými číslicemi vyvedenými, stejně jako útlé ručky, ve zlatě.

453 800 Kč, Breitling

Zdroj/foto: Se souhlasem Breitling

Sběratelský potenciál

Přestože se slavná fabrika z Černého lesa specializuje převážně na segment dostupných hodinek, v rámci oslav svých 160. narozenin se rozhodla učinit výjimku. Výroční Meister Signatur Handaufzug vznikl totiž v individuálně číslované edici ve zlatě, jež je omezena příznačně 160 kusy. Tím nejzajímavějším je však skrze transparentní dýnko viditelný manuální nátah vyžadující historický strojek, vyráběný kdysi právě v prostorách kaskádovité manufaktury v německém Schrambergu.

222 000 Kč, Junghans

Zdroj/foto: Se souhlasem Junghans

Kompletní kalendář

Už jsou to dva roky, co kolekci Heritage rozšířila značka Montblanc o své vlastní, patentem chráněné řešení věčného kalendáře. Velmi úspěšný koncept Manufacture Perpetual Calendar, spoléhající se na intuitivní ovládání kalendářních údajů, jež bude potřeba seřídit až v roce 2100, nově přichází zahalen v růžovém zlatě a s krásným karamelově hnědým číselníkem. Všech sto vyrobených kusů zkrášluje vintage laděné logo značky navazující na odkaz legendárního jména Minerva, jež kdysi společnost akvírovala.

661 300 Kč, Montblanc

Zdroj/foto: Se souhlasem Montblanc

Impozantní progres

Posledních třináct let se nese u rodinné švýcarské značky Carl F. Bucherer ve znamení vývoje. Podařilo se jí vybudovat nejenom vlastní manufakturu, ale také hned několik revolučních řešení, ať už se jedná o periferní uložení rotoru nátahu, uchycení tourbillonu a nově také regulátoru minutové repetice. Novinka linie Manero totiž kromě výjimečné přesnosti disponuje také velmi důmyslným systémem, který zajišťuje akustickou signalizaci času – kladívka na gongy obepínající strojek s číselníkem odbíjí hodiny, čtvrtě i minuty. Pro fanoušky značky bude celkem vyrobeno 88 exemplářů, které je navíc možné personalizovat.

8 880 000 Kč, Carl F. Bucherer

Zdroj/foto: Se souhlasem Carl F. Bucherer

Autor: J. J. Tichovský

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky