kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Lifestyle news: Sběratelské hračky Saint Laurent i 18karátová nabíječka

Lifestyle news: Sběratelské hračky Saint Laurent i 18karátová nabíječka

Zdroj/foto: Archiv
Hračka jako sběratelský artefakt luxusního módního domu, šperky inspirované dědictvím Říma i okázalá nabíječka zdobená zlatem. Jaké jsou aktuální lifestylové novinky?

Luxury playfulness

Sběratelské hračky dosahují nemalých hodnot, tak proč si neudělat radost a neinvestovat do hravé fashion figurky od Saint Laurent. Nejnovější kolekce Rive Droite vznikla ve spolupráci s japonskou značkou nanoblock, pro níž Anthony Vaccarello, kreativní ředitel francouzského labelu, navrhl celkem tři kousky – trojici palem, francouzského buldočka a kytaru ve tvaru hvězdy. Designový home decor si zároveň musíte sami složit. Sběratelské hračky seženete v buticích Saint Laurent i online.

Zdroj/foto: Archiv
Zdroj/foto: Archiv

18karátový charger

Stylový telefon, ještě stylovější nabíjení. Extravagantní bezdrátová nabíječka od značky Volonic rozhodně vyjde dráž než nejnovější smartphone. Má to však svůj důvod. Model s názvem Valet 3 tvoří 18karátové žluté zlato a vzácná vikuní vlna, které se vyprodukuje jen půl kilogramu ročně, čemuž odpovídá i cena dosahující zhruba 458 tisíc korun. Na exkluzivním povrchu můžete nabíjet tři přístroje najednou.

Římský poklad budoucnosti

Honosné chrámy, ulice zalité zlatými paprsky slunce, stavby připomínající majestátnost dávné říše. Tajné stezky vedoucí k pokladům, jež nikdy nezestárnou. Vydejte se do Říma na cestě za oslnivou opulencí. Vstupenkou budou šperky Roberto Coin z kolekce Roman Barocco. Takové, jejichž krásu budete objevovat zas a znovu. Najdete mezi nimi nepřehlédnutelné náramky, ladné náušnice i něžné náhrdelníky inspirované monumentálními římskými paláci a hrdým italským duchem. Benátský šperkař Roberto Coin tu kombinuje růžové a žluté zlato s diamanty a mysticky fialovým ametystem. Jejich sofistikovaný vzhled vychází z minulosti, ale i nyní s ním zazáříte stejně jako vznešené Římanky.

Zdroj/foto: Archiv

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky