kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Lifestylové novinky: Chanel x Axe i veganský Hermès

Lifestylové novinky: Chanel x Axe i veganský Hermès

Zdroj/foto: Archiv
Hermès inovativně představil tašku z mycelia, Foreo Bear zase přináší nový pleťový workout a značka MSCHF opět provokuje luxusní značky.

Hermès vegansky

Poté, co významné luxusní labely přestaly pracovat s kožešinami, bylo jen otázkou času, kdy se na trhu objeví veganské produkty bez kůže. Inovátorem se stala značka Hermès, která nesáhla jednoduše po umělé kůži, jež představuje etičtější, ale nikoliv ekologičtější variantu. Francouzský brand spojil své síly se společností MycoWorks, vsadil na biotechnologii a představil svou první tašku z hub. Mycelium patří mezi nejlepší veganské alternativy kůže díky rozmanitým flexibilním vlastnostem. Exkluzivní doplněk, jenž je dotvořený k dokonalosti v dílně Hermès ve Francii, bude k dostání na konci roku.

Zdroj/foto: Archiv

Skin Workout

Inovativní značka Foreo uvedla na trh další novinku s pokrokovou technologií podobnou profesionálním salonním přístrojům – Foreo Bear. Překvapivě efektivní mikroproudový masážní beauty gadget s T-sonickými pulzacemi viditelně zpevňuje pokožku a definuje kontury, především pak v oblasti lícních kostí, krku a čelisti. Vysílané stimuly navíc citelně zjemňují pleť a uvolňují svalové napětí v obličeji, čímž dochází k eliminaci jemných linek a vrásek. Bezpečnost domácího pleťového workoutu je zaručena díky inteligentnímu patentovanému anti-shock systému, který automaticky upravuje intenzitu vysílaného mikroproudu podle odolnosti pokožky vůči elektrickým výbojům. Ideálních výsledků dosáhnete v kombinaci používání Foreo Bear spolu se speciálním sérem Serum Serum Serum, jehož složení je právě navrženo tak, aby pleť z mikroproudového ošetření vytěžila maximum.

Zdroj/foto: Archiv

Axe x Chanel No. 5

Bizarnější spojení, než je deodorant Axe a proslulý parfém Chanel No. 5, si jen těžko umíme představit. S provokativními kolaboracemi si však už zpravidla pohrává brooklynská značka MSCHF, jež se proslavila i tím, že prodávala pantofle Birkenstock vyrobené z kůže ze slavné kabelky Birkin bag. Společnost, která se vyžívá v absurdních projektech, nyní slila dohromady dvě vůně z opačného spektra a dala tím vzniknout sběratelskému produktu. Neonově zelený parfém ve stylovém flakónu nese nápis Axe No. 5 a ironicky spojuje loga obou značek.

Zdroj/foto: Archiv

Autor: Lenka Komrsková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky