kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Lifestylové novinky: Pera Brequet, doplňky Montblanc i whiskey set s Fabergé Egg

Lifestylové novinky: Pera Brequet, doplňky Montblanc i whiskey set s Fabergé Egg

Zdroj/foto: Archiv
Udělejte si radost, nebo obdarujte své blízké, exkluzivními kousky od expertů ve svých oborech. Je libo pero, s nímž psali literární ikony minulosti, kožené kousky Montlanc nebo unikátní sběratelský set s The Craft Irish Whiskey Co.?

M jako Montblanc

Značka Montblanc představila novou kolekci kožených doplňků M_Gram 4810, jež je zdobená decentním obrysem písmena M v temně modré barvě. Celoplošný motiv se zároveň stal novým signaturním vzorem inspirovaným stylem art deco a logem Montblanc z 20. let minulého století. Unisexová kolekce zahrnuje kožené tašky, batohy, ledvinky, peněženky i pásky. Mezi produkty s novým printem patří i sluchátka Montblanc MB 01 a smartwatch Montblanc Summit 2. 

Zdroj/foto: Archiv

Pera literárních velikánů

Breguet je další značkou hodinek, která nabízí svým zákazníkům i exkluzivní psací pera. A ne jen tak ledajaká – historie luxusního brandu sahá až do 18. století a pár literárních velikánů, jako Honoré de Balzac, Stendhal, Alexandr Sergejevič Puškin či Alexandre Dumas, si je rychle stihlo oblíbit. Breguet aktuálně představil hned trojici nových kolekcí – Tradition, Classique a Reine de Naples. Jako první spatřila světlo světa kolekce Classique se třemi druhy per z matného titanu a s hrotem z 18karátového bílého zlata s vygravírovaným rokem 1775, který mapuje založení značky.

Zdroj/foto: Archiv

Dar snů

Pokud se poohlížíte po opravdu speciálním dárku se sběratelskou hodnotou nebo jen chcete pořádně odměnit sami sebe, pak si nenechte ujít unikátní set The Emerald Isle Collection, který je kolaborací značek The Craft Irish Whiskey Co. and Fabergé. Gift box obsahuje dvě lahve nejstarší a třikrát destilované irské whisky, které dělá společnost Fabergé Celtic Egg z 18karátového zlata s detaily z diamantů a s nepřehlédnutelným smaragdem uvnitř. Hodinky, stejně jako slavné vejce, odkazují na Sedm divů světa a kromě 18karátového růžového zlata je zdobí perleť, ručně kreslené detaily z 24karátového zlata a řemínek z aligátora. Cena jednoho limitovaného setu se pohybuje okolo dvou milionů dolarů.

Galerie

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky