kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Limitovaná edice rumu Serum Puente Centenario svádí k ochutnání v neopakovatelných okamžicích

Limitovaná edice rumu Serum Puente Centenario svádí k ochutnání v neopakovatelných okamžicích

Objevte pod stromečkem zlatý poklad, který obohatí slavnostní chvíle strávené v dobré společnosti. Ochutnejte luxusní novinku Serum Puente Centenario – rum, který nezapře svou panamskou inspiraci a za nímž stojí česká společnost Kratochvílovci s více než dvacetiletou zkušeností s dovozem a produkcí kvalitních destilátů.

Puente Centenario je čtvrtým a nejvzácnějším z řady rumů Serum, které vzdávají hold jedné z největších staveb lidstva – Panamskému průplavu. Těžké podmínky jeho stavby uprostřed džungle Střední Ameriky totiž daly vzniknout lektvaru složeného z rumu a naloženého koření a sušené ovoce. Rumy Serum se po více než jednom století vyrábí stejnými metodami. Každý z rumů je však obohacený o exotické chutě jiným způsobem.

Zdroj/foto: Se souhlasem Serum

Zlatý rum Serum Puente Centenario se destiluje z čerstvě vylisované šťávy cukrové třtiny a má kulatou plnou chuť zralého ovoce s intenzivním dlouhým koncem. Dobrý recept, tradiční metoda zpracování a pečlivě vybrané suroviny zaručují, že chutná bez rozdílu věku a pohlaví každému, kdo ocení kvalitní rum. Panamský průplav kdysi rozdělil dva kontinenty. Po devadesáti letech je však znovu propojil most Puente Centenario. Právě při této neopakovatelné události byl vydestilován stejnojmenný rum. Dostal do vínku úkol propojovat a přemosťovat bariéry. A tak se bude hodit pro všechny speciální příležitosti, kdy se u jednoho stolu scházejí osobnosti a kdy se znovu potkávají příběhy a osudy. Také proto rum Serum Puente Centenario provází jedinečnost. Vychází v limitované edice tří tisíc lahví a k dostání bude ve speciálním zlatočerném balení, které se inspirovalo vzhledem Mostu století a které připomíná zářící zlatou hvězdu. Slušet bude jako luxusní dárek i jako zajímavost do sbírky.

Zdroj/foto: Se souhlasem Serum

Lahve Serum připomínají svým tvarem panamské rumové sudy. Za jejich vznikem však stojí česká značka Kratochvílovci, která už od roku 1999 přiváží do Česka destiláty z celého světa. V jejích obchodech najdete na tři sta padesát druhů skotské whisky, celou řadu rumů, tequil, cognaců a mnoho dalších produktů. V týmu společnosti Kratochvílovci se pohybují též profesionální sommeliéři a odborníci, kteří svým klientům zajišťují mimo jiné poradenství. Vášeň pro kvalitní pití se z exportu známých značek postupně přelila do výroby vlastních produktů. „Každý člověk preferuje jiné chutě. Chceme, aby lidé měli široké možnosti volby mezi značkami alkoholů nejvyšší kvality. To je náš příběh,“ vysvětluje Michal Kratochvíl ze společnosti Kratochvílovci.

Rumy Serum jsou k dostání v e-shopu www.kratochvilovci.cz, v pražských kamenných prodejnách v Centrum Černý Most, Palladium, Port v Holešovicích, a také v OC Olympia v Brně.

Galerie

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky