kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Neotřelá garden party, ze které nebudete chtít odejít

Neotřelá garden party, ze které nebudete chtít odejít

Zdroj/foto: Archiv Advivum
Jiskřivá atmosféra, delikátní ústřice, bourání čerstvého tuňáka a proudy ikonického šampaňského Billecart-Salmon... Pokud Vám právě lehce stoupl tep i nálada, rezervace vstupu na garden party v zahradě Slovanského domu je víc než namístě.

Společnost Advivum – importér ikonických evropských vín Vás zve na Champagne Billecart-Salmon party, která se uskuteční na podzim, 23. září od 17:00, v zahradě Slovanského domu. Dlouho očekávaná událost, během níž bude mimo jiné oficiálně představena nová kreace prestižního šampaňského domu Cuvée No°1 z řady Les Rendez-vous de Billecart-Salmon. K dokonalému rendez-vous, stejně jako k ušlechtilé chuti šampaňského Billecart-Salmon, se skvěle hodí mořské plody a právě ty doplní společenskou degustaci výjimečných lahví z produkce značky. Chybět nebudou vynikající ústřice, ale ani bourání čerstvého tuňáka. 

Setkání s Champagne Billecart-Salmon

Billecart-Salmon je šampaňský dům sídlící ve vesničce Mareuil-sur-Aÿ na břehu řeky Marny. Hospodaří na více než 270 hektarech vinic, přičemž roční produkce značky činí kolem 2 milionů lahví. Příběh vinařství s nezaměnitelným elegantním stylem se začal psát v roce 1818, kdy se Nicolas François Billecart oženil s Elisabeth Salmon – odtud název domu, jež je mimochodem jedním z posledních významných šampaňských domů, tzv. „grandes marques“, které se dodnes nacházejí v rukou rodiny zakladatelů. Specialitou Billecart-Salmon je růžové champagne, avšak největší chloubu bezesporu představuje prestižní ročníkové Cuvée Le Clos Saint-Hilaire Blanc de Noirs z malé vinice Grand Cru s výsadbou odrůdy

Pinot Noir z roku 1964. I to bude možné na večerním setkání ve Slovanském domě ochutnat. Celou produkci představí osobně spolumajitel domu pan Antoine Roland-Billecart. Vstupenku na večer plný potěšení si můžete zarezervovat na [email protected], tel.: 607 203 372. Nabízíme 10% slevu pro první zájemce, která je platná do 31.3.2021.

Autor: Jitka Krulcová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky