kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Procestujte svět s každým šálkem kávy díky kávovaru Siemens

Procestujte svět s každým šálkem kávy díky kávovaru Siemens

Jeden spotřebič, jediný dotyk a až třicet různých kávových specialit z celého světa. Nový plně automatický kávovar Siemens EQ.700 vám rozšíří obzory a navíc umožní přizpůsobit a uložit nastavení veškerých nápojů na míru vlastní chuti.

Máte radši jemnou kávu, nebo intenzivnější chuť? Vyzkoušeli jste už španělské cortado, vídeňskou melange nebo upřednostňujete klasické espresso macchiato? Osobní vkus je stejně individuální jako chutě. Nový plně automatický kávovar Siemens EQ.700 splní přání každému. Velký přední displej umožňuje snadné ovládání, špičkové německé technologie se postarají o lahodnou chuť i neodolatelnou vůni a díky svému nadčasovému designu se tato novinka dokonale hodí do každé moderní domácnosti.

Cestujete rádi? Toužíte objevovat svět? Podívejte se na nová místa, vyzkoušejte regionální kuchyně a vychutnejte si chvíle kávy v autentických kavárnách. Nechte se šálkem kávy přenést na neznámá místa nebo zavzpomínejte na ta oblíbená. Nový kávovar Siemens EQ.700 zve milovníky kávy, aby se vydali na cestu kolem světa z pohodlí svého domova. A ať už se nechají kávou unést kamkoli, kávovar Siemens EQ.700 jim vždy umožní snadné nastavení na míru individuální chuti.

Zdroj/foto: Se souhlasem Siemens

Svět kávy

Kaapi z Indie a galão z Portugalska, verlängerter z Rakouska nebo cortado ze Španělska. Poznejte něco nového nebo se potěšte vzpomínkami. Kávovar nabízí až jedenáct oblíbených kávových nápojů a v aplikaci coffeeWorld si můžete vybrat z dalších až 21 specialit z deseti různých zemí. Technologie Home Connect umožňuje neomezený přístup k širokému výběru kávových specialit, ať už jste kdekoli. Dotykový displej dokreslí atmosféru charakteristickým obrázkem z místa, odkud konkrétní káva pochází, navíc si můžete zobrazit podrobnější informace o původu a složení dané nápojové speciality.

Dokonalá káva jedním dotykem prstu

Nejnovější člen rodiny kávovarů Siemens EQ nabízí dokonalou individualizaci kávy na míru osobnímu vkusu. 5” dotykový TFT displej je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý. Stačí jednoduše přejet prstem jako na chytrém telefonu nebo tabletu a vybrat si z nabídky kávu, na kterou máte zrovna chuť, případně ji upravit podle vlastního vkusu. Funkce aromaSelect umožňuje vybrat si ze tří různých nastavení aroma: jemné, vyvážené nebo výrazné. Tato volba ale neovlivňuje intenzitu kávy. Abyste měli své oblíbené nápoje vždy po ruce, můžete si jednoduše uložit až třicet nastavení, včetně všech parametrů, jako jsou aroma, intenzita, teplota nebo množství mléka a kávy.

Zdroj/foto: Se souhlasem Siemens

Spusťte svůj kávovar odkudkoli

Díky technologii Home Connect je možné i plně automatický kávovar Siemens EQ.700 kontrolovat a ovlávat odkudkoli, objevovat Siemens coffeeWorld pohodlně na tabletu nebo chytrém telefonu nebo jednoduše tvořit playlisty a odesílat požadovaná nastavení přímo do spotřebiče. Aplikaci lze propojit i s chytrými hodinkami Apple Watch, Wear OS by Google™ nebo Fitbit.

Model EQ.700 nabízí dvě možnosti systémů pro mléčné nápoje – integrovanou nádobu na mléko nebo flexibilní cappucinátor, který mléko napění přímo z krabice. Ať už vám vyhovuje kterákoli z těchto variant, nový kávovar Siemens EQ.700 je jednoznačně elegantním doplňkem pro moderní životní styl.

Zdroj/foto: Se souhlasem Siemens

Více najdete zde.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky