kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Seznamte se s českou hodinářskou značkou BOHEMATIC

Seznamte se s českou hodinářskou značkou BOHEMATIC

Aktuálně jsme svědky vzniku nové hodinářské značky. Jmenuje se BOHEMATIC a za designem stojí proslulé designerské studio Olgoj Chorchoj spolu se Studiem Marvil. Jak už název napovídá, jedná se o ryze českou značku, která si klade za cíl vrátit české hodinářství tam, kam historicky patří.

Malosériové hodinky BOHEMATIC vyrábí v Novém Městě nad Metují tým zkušených hodinářů, a konstruktérů pod dohledem majitele a uměleckých ředitelů ze studia Olgoj Chorchoj, pro které hodinky představují symbiózu vysokého řemesla a estetiky. Podle svých slov spolu chtějí vytvořit dokonalý produkt, který má na dnešním trhu místo. Rozhovor s Michalem Froňkem, který vyšel minulý měsíc, najdete ZDE.

Koncept hodinek, vystavěný na precizní manufakturní výrobě, se zrodil ze společné vášně pro techniku, řemeslnou zručnost, staré závodní automobily a tikot mechanických strojků. Filozofie značky stojí na modernistickém designu, precizním řemeslném zpracování, malosériové výrobě a také na silných českých příbězích. Pomoci svých hodinek chtějí všem ukázat, že Češi jsou národ konstruktérů a skvělých umělců. První model GRAPHIC SUTNAR vzdává poctu plzeňskému rodákovi Ladislavu Sutnarovi, který patří k nejvýznačnějším postavám české meziválečné moderny a k významným osobnostem amerického a světového užitého umění a designu. Detaily hodinek nesou charakteristické rysy Sutnarovy tvorby vycházející z exaktních měřítek geometrických tvarů a modernistické typografie. V dlouhodobém plánu jsou pak i další modely. Pokud byste si hodinky chtěli někde prohlédnout, v typickém butiku je nenajdete. Značka si totiž zakládá na velice osobním přístupu. Pro sjednání schůzky můžete napsat email na [email protected] nebo rovnou zavolat na telefonní číslo +420 702 293 509. O vše ostatní už bude postaráno.

Galerie

Autor: Adéla Rusňáková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky