kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » SingleTrip Cestovní pojištění na míru dle potřeb klientů

SingleTrip Cestovní pojištění na míru dle potřeb klientů

ERV Evropská pojišťovna uvedla na trh nové cestovní pojištění SingleTrip, které klientům přináší více možností individuálního nastavení a také zjednodušení při jeho sjednání. Všechny nové varianty obsahují pojištění léčebných výloh s vyššími limity, bezlimitní asistenční služby či pojištění osobních věcí a odpovědnosti. Pojistit lze zahraniční cesty dlouhé až 360 dní.

Pro zjednodušení výběru ERV Evropská připravila čtyři jasně odstupňované varianty pojištění s možností osmi připojištění. Nově jsou všechny varianty bez plošné spoluúčasti. Další výhodou je nárůst výše limitů léčebných výloh, která je nyní až do částky 30 milionů korun. K novému cestovnímu pojištění lze sjednat i pojištění storna s možností zrušení cesty téměř z jakéhokoli doložitelného důvodu.

Dvě připojištění na COVID-19

Již v základu je pojištění léčebných výloh spojených s COVID-19 do zeleně označených zemí. Připojištěním COVID Plus si klienti rozšíří krytí rizik spojených s COVID-19 do všech zemí dle semaforu MZV/MZ, včetně těch označených černě. Připojistit lze i nouzové situace spojené s COVID-19. V takovém případě pojišťovna uhradí i náklady na ubytování či náhradní cestu, když musí klienti kvůli nařízené karanténě zůstat v zahraničí déle.

Autem nebo letadlem

Připojištění pro cesty autem zahrnuje opravu vozidla v zahraničí, odtah zpět do ČR či náhradní ubytování po dobu opravy. Kryje i spoluúčast v případě nehody ve vypůjčeném voze. Druhé nové připojištění pro cesty letadlem řeší například úpadek leteckého dopravce nebo odškodnění při zpoždění nebo zrušení letu.

Přehledné a intuitivní online sjednání

Automatizovaný systém klientům předkládá nejčastější kombinace pojištění. Nabídky jsou přizpůsobeny dni nákupu, ročnímu období či destinaci. Sjednání pojištění je tak otázkou pouhých dvou minut.

Více informací na www.ERVpojistovna.cz.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky