kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Spa RESTART na Maledivách

Spa RESTART na Maledivách

Že je představa relaxace na atolu na Maledivách bezchybná sama o sobě? Věřte, že to může být ještě lepší. Poskytujete-li ty nejexkluzivnější služby, pak nelze jen tak usínat na vavřínech. Tak pravděpodobně uvažovali v St. Regis Vommuli Resort, kde vás kromě toho nejvyššího luxusu v exotickém ráji čeká také Iridium Spa se zcela novou procedurou, které byste odolávali naprosto zbytečně. Jedná se totiž pravděpodobně o ten nejlepší spa zážitek, jehož se vám dosud dostalo.

Nová nepřekonatelná spa experience nese název Iridium Signature Legacy Package a skládá se celkem ze čtyř procedur, při nichž bude vaše tělo rozmazlováno exotickými ingrediencemi, kaviár nevyjímaje – dokonce si na něm i pochutnáte. Připravte se na nirvánu, jež nebude trvat několik hodin, ale rovnou čtyři dny.

Spa na oceánu

Po úvodní konzultaci se připravte na intenzivní hydroterapii v Blue Hole Pool, bazénu s horkou mořskou vodou a whirlpool tryskami, jež bude doprovázet vaše wellness dny. Samotné procedury probíhají v šesti pokojích postavených přímo na moři, s perfektním výhledem, kterým se můžete kochat během kúry. První, 120minutová procedura Shirodhara zahrnuje masáž čtyřma rukama, po níž vás čeká polití středu čela (neboli šesté čakry, třetího oka) nahřátým bylinkovým olejem.

Caviar Journey

Poté už se můžete těšit na 210 minut dlouhou cestu s názvem Caviar Journey, jež započne uklidňujícím dechovým cvičením. Jen o malou chvíli později se oddáte účinkům bambusu a ovocných enzymů určených k očistě povrchu těla. Proteiny z kaviáru se svými anti-ageing účinky vypnou, natónují, vyčistí a hluboce zhydratují vaši pokožku.

Dokonalý závěr

Jak lépe zakončit několikadenní proceduru v ráji, než masáží? Terapeuti v Iridium Spa použijí ten nejkvalitnější masážní nerolový olej obohacený o magnesium. Všechna tenze bude náhle pryč a svaly se dokonale uvolní. Grandiózní finále uzavírá levandulová koupel, během níž budete popíjet šampaňské, ochutnávat kaviár a vychutnávat si autentický spa zážitek v náruči Indického oceánu… Celý čtyřdenní rituál vyjde na zhruba 31 500 Kč, ale rozhodně na něj nezapomenete.

Autor: Lenka Komrsková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky