kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » 3 výzvy konce léta, které vám budou chutnat!

3 výzvy konce léta, které vám budou chutnat!

Léto se blíží do finále. Než ale definitivně přesunete pozornost k vizím přesvědčivých svodů smyslného podzimu, vychutnejte si ještě spontánnost přítomného okamžiku. Našli jsme pro vás tři pozdně letní tipy, které obohatí vaše portfolio zážitků letošní sezony. Vyberete si?

Prázdniny v Římě (ale v Macau)

Britská tradice odpoledního čaje se přesunula do nové dimenze elegance. Spojené království s tím ovšem tentokrát nemá co do činění. Ritz-Carlton v Macau uvedl pro letošní léto novou podobu tohoto rituálu ve spolupráci s italskou šperkařskou legendou Bulgari. Set nazvaný Roman Holidays, který se podává v hotelovém lounge baru, zahrnuje kromě gourmet čaje Palais des thes (či kávy, případně sklenky šampaňského Louis Roederer) mimořádně propracované kanapky inspirované jedinečnou prací značky Bulgari s drahými kameny. Kromě výjimečného zážitku garantovaného spoluprací dvou ikon svého oboru si z tohoto rituálu odnesete také drobné překvapení a to právě od Bulgari … Nabídka je časově omezená, potrvá pouze do konce srpna a cena setu pro jednu osobu začíná na necelých 1400 korunách.

Crazy Daisy

Jak by chutnala Praha, kdyby měla nějakou chuť? Potvrdit si své odhady, nechat se překvapit nebo možná i vyvést z míry se můžete v nově otevřeném baru Crazy Daisy na Václavském náměstí v paláci Astra. Stylové prvorepublikové ladění interiéru i servisu a elektroswingovou hudební produkci tady totiž doplňuje kreativní koktejlové menu nazvané jednoduše Praha. Každý ze signature drinků, které se zrodily pod taktovkou mistra české mixologie Achima Šipla, se snaží vystihnout jednu konkrétní část Prahy, a to i vizuálně velmi překvapivou formou. Zkuste třeba Kolbenku, která se pije i s kouřem nebo až lascivní Perlovku s výstižně natrpklým koncem. Jen pozor, zvědavost a touha objevovat vám může v Crazy Daisy významně zvednout hladinku …

Dinner in the Sky

Stůl, židle, talíř, sklenice, menu… Co zkusit vyměnit tradiční scénu kulinářských fine dining představení za něco odvážnějšího? Stačí – doslova – nezůstávat při zemi. Od 1. do 10. září hostí Praha putovní akci Dinner in the Sky, která zprostředkovává chuťové zážitky vysoko nad všední úrovní – opět doslova. Speciální plošina vyzdvižená v Riegrových sadech na Vinohradech do výšky 50 metrů nad zem se letos stane improvizovanou scénou vídeňského michelinského šéfkuchaře Rolanda Hubera, který stojí za menu pro tuto příležitost. V oblacích si můžete dát brunch, oběd, romantickou čtyřchodovou večeři při západu slunce nebo prostě jen drink, ke všem možnostem se každopádně servíruje neopakovatelný výhled na Prahu. Rezervace je nutná.

Autor: Jitka Krulcová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky