kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Z Versailles přes Kostariku do New Yorku: Nové resorty s michelinskou kuchyní a prvotřídním spa

Z Versailles přes Kostariku do New Yorku: Nové resorty s michelinskou kuchyní a prvotřídním spa

Zdroj/foto: Archiv
Zabookujte si dovolenou v luxusních resortech, které byly čerstvě otevřeny po celém světě. Evropská getaway zahrnuje Ženevu i Versailles, ultimátní spa překvapí v centru New Yorku a privátní klid i vůni oceánu zažijete na exotické Kostarice.

Wellness nirvána v centru New Yorku

Proslulá hotelová síť Aman přináší své pověstné wellness zázemí do New Yorku. Letos na jaře se otevřou brány hotelu s 83 pokoji a apartmá. Designové ubytování sídlí v The Crown Building, bývalé budově Muzea moderního umění. Masivní rekonstrukce tak proběhla s ohledem na historické atributy ikonického domu. Hotel na rohu Páté Avenue a 57. ulice se pyšní dokonalým výhledem na Central Park. Pomyslnou třešničkou na dortu je však třípatrové Aman Spa o velikosti 2300 metrů čtverečních. Kulturu a gourmet obstará jazzový klub, Wine Library s privátními degustacemi, Garden Terrace s výhledem na park, italská restaurace Arva či Nama vzdávající hold japonskému stolování. Horní patra jsou věnována rezidentům, kteří si mohou užít všechny zdejší výsady včetně vnitřního i venkovního bazénu.

Zdroj/foto: Archiv
Zdroj/foto: Archiv

Ženevské apartmá s veganským Michelinem

The Woodward se po rozsáhlé rekonstrukci stal prvním ženevským hotelem, který nabízí ubytování výhradně v apartmá. S lokalitou na břehu Ženevského jezera a výhledem na Mont Blanc se hotelového designu ujal světoznámý architekt Pierre-Yves Rochon. Celkem 26 apartmá je vybaveno v současném, avšak klasickém duchu s mramorovými krby a knihovnami. Royal Suite má dokonce svůj privátní výtah. V exkluzivním hotelu nechybí ani Spa by Maison Guerlain o velikosti 1200 metrů čtverečních. Jména šéfkuchařů místních restaurací jsou spojena s nemalým množstvím michelinských hvězd. L’Atelier de Joël Robuchon s šéfkuchařem Olivierem Jeanem zaujme konceptem s otevřenou kuchyní a v restauraci Le Jardinier sází šéfkuchař Alain Verzeroli na zeleninu a veganské gourmet pokrmy. The Woodward se otevírá letos na jaře.

Zdroj/foto: Archiv
Zdroj/foto: Archiv

Privátní Kostarika

Hotelová síť Four Seasons zacílila na další lokalitu a výsledkem jsou exkluzivní privátní rezidence na Kostarice. Vily se nachází přímo na útesu nad tyrkysovou vodou v Prieta Bay. Moderní minimalistická architektura dokonale spolupracuje s prostředím, jímž byla inspirována. Zemité barvy a nespočet dřevěných prvků respektují unikátní zalesněnou přírodu Peninsuly Papagayo, což bylo záměrem architekta Ronalda Zürchera. Pacifik a sedm různých pláží bez davů doplňují dva bazény. Gourmet splňuje privátní dining na terase a na své si přijdou i milovníci golfu při odpalech s výhledem na oceán.

Zdroj/foto: Archiv
Zdroj/foto: Archiv

V ložnici Ludvíka XIV.

Pokud se poohlížíte po opulentní dovolené, stačí nasednout do letadla mířícího do Francie a pokračovat do destinace s neméně okázalým názvem Airelles Château de Versailles, Le Grand Contrôle. Palác ve Versailles přišel ke své slávě díky Ludvíku XIV., avšak jeho prostory byly domovem i Ludvíka XVI. Nyní může královský pocit zažít kdokoliv – a intenzivněji než jen při návštěvě rozlehlých zahrad. Autentický dotek historie umožní celkem 14 pokojů a apartmá s dekorem v duchu 18. století, což mimo jiné znamená, že se hosté místo televize pokochají výhledem z okna. 21. století se pak projevuje v udržitelnosti paláce – topení a světlo funguje na bázi geotermální energie. Zážitků však bude dost, bezchybnou gastronomii nabídne restaurace Alaina Ducasse, smysly uvolní Valmont Spa a nechybí ani privátní prohlídky bez turistů.

Zdroj/foto: Archiv
Zdroj/foto: Archiv

Autor: Lenka Komrsková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky