kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » FALKENSTEINER RESORT PUNTA SKALA: Jeden resort. Nekonečné možnosti.

FALKENSTEINER RESORT PUNTA SKALA: Jeden resort. Nekonečné možnosti.

Falkensteiner Luxury Villas Punta Skala

Falkensteiner Resort Punta Skala je prémiový resort, který nabízí jedinečný zážitek pro ty, kteří hledají pravý středomořský únik. Vaše rozmanitá cesta na pobřeží Jaderského moře, přizpůsobená vašim osobním potřebám, bude naplněna řadou rodinných aktivit, romantických úkrytů a prvotřídních kulinářských požitků. Resort Punta Skala je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít prvotřídní půvab života na pobřeží – od nádherných soukromých pláží až po exkluzivní SPA, nejmodernější fitness a zábavní centra a zážitky šité na míru.

Resort Punta Skala se nachází na chráněném poloostrově, který bere dech, a je obklopen mořem.Je zelenou oázou klidu, která nabízí to nejlepší z chorvatského pobřeží Jadranu. Maximální relaxaci najdete ve stylovém Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, luxusním Falkensteiner Family Hotel Diadora, prostorných Falkensteiner Residences Senia nebo Falkensteiner Luxury Villas Punta Skala.

Tento moderní a prosvětlený resort na pobřeží nabízí řadu špičkových restaurací, stylové obchody, největší a nejkrásnější lázně v Dalmácii, moderní sportovní zařízení se 7 tenisovými kurty, celou škálu vodních sportů, nově otevřený Health Club a fitness na 800 m2 v klubu Fortis. Užijte si blahodárné letní noci s kinem a operou pod hvězdami, živou hudbou, gastronomickými zážitky a také organizované večery EURO 2024 a olympijských her na festivalu Summer Breeze v letovisku.

Nechte se hýčkat na jadranském pobřeží Zadaru s křišťálově čistou vodou, příjemným středomořským podnebím a dechberoucím výhledem na Kornatské ostrovy a impozantní pohoří Velebit. Nejen atraktivní poloha, infrastruktura ani zázemí jsou jedinými důvody, proč navštívit resort Punta Skala, ale i množství aktivních a zábavných akcí po celý rok.

JEDEN RESORT. NEKONEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ.

Sportovní nadšenci vítáni! V resortu Punta Skala si můžete užívat 200 slunečných dní v roce a poznávat středomořské okolí při venkovních aktivitách, jako je plavání, tenis, padel, fotbal, triatlonový trénink, cyklistické výlety, plážový volejbal, basketbal a nordic walking. Pokud dáváte přednost aktivitám uvnitř, naše fitness zóna nabízí řadu skupinových aktivit, jako je pilates, jóga, boot campy, HIIT tréninky a bowling. Navíc se můžete projet na kole, zaběhat si nebo vyzkoušet SUP či kajak.

JEDEN RESORT. NEKONEČNÁ RELAXACE.

Vydejte se na cestu vnitřního klidu a relaxace a zažijte směs jógy a relaxačních programů na pozadí majestátního pobřeží Jaderského moře. Omládněte a odpočiňte si v našem vodním světě a wellness centru o rozloze 8 000 m2. Těšte se na rozmanité vybavení od bazénů a tobogánů až po sauny, turecké hammamy, masáže, obličejové masky a tělové procedury. Nechte se unášet starostmi při plavání v našich vnitřních i venkovních bazénech, bazénech s mořskou solí a nekonečných bazénech. Přijeďte si dopřát prvotřídní dovolenou do Falkensteiner Resort Punta Skala.

JEDEN RESORT. NEKONEČNÉ CHUTĚ.

Falkensteiner resort Punta Skala je rájem pro milovníky jídla. Díky nádhernému výhledu na Jaderské moře poskytuje dokonalou kulinářskou kulisu. Vychutnejte si naše vynikající kulinářské zážitky a řadu restaurací! Ochutnejte rozmanité mezinárodní i místní pokrmy připravované z čerstvých surovin od místních dodavatelů.

Falkensteiner Resort Punta Skala Restaurant Bracera

JEDEN RESORT. NEKONEČNÁ RODINNÁ ZÁBAVA.

Chcete pro svou rodinu vytvořit trvalé vzpomínky? Naše nabídka aktivit zaručuje nekonečnou rodinnou zábavu! Falkensteiner Family Hotel Diadora nabízí prvotřídní design a koncept plný akčnosti, který z něj činí jedno z nejzajímavějších míst na Jadranu. Rodinný hotel Diadora je místem pro mladé i dospělé hosty, přičemž dětem je věnována zvláštní pozornost. Od Falky Landu, místa nekonečné zábavy pro děti s více než 750 m2 vnitřní a venkovní plochy, až po rozsáhlou zónu volného hraní a rodinnou zónu s multimediální místností a kinem. Od jeslí pro miminka, které zahrnují místnost na spaní a kojení, až po úžasný prostor pro Falkony a Falkonky s volnou herní zónou a vyhrazenými prostory, kde jsou děti v bezpečných a kreativních rukou animačního týmu. Teenageři se budou bavit při účasti na vzrušujících STEM workshopech a laboratorních pokusech ve vědecké místnosti nebo v herní a zábavné zóně v klubu Fortis. Různé akademie tu spojují učení a zábavu! Ať už vaše dítě dává přednost náročným sportovním aktivitám plným adrenalinu, nebo je spíše pro indoorový druh zábavy, máme pro vás zábavné aktivity!

SUNSHINE SPECIAL: Rezervujte si letní dovolenou s Falkensteinerem a ušetřete až 10 %.

Snění o létě je nádherné. Rezervovat si vysněnou dovolenou je ještě lepší! Těšte se na nádherné hodiny slunečních paprsků u moře se slevou až 10 %!
Více se dozvíte na: V resortu Punta Skala.

Foto: Falkensteiner

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky