kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Pneumatika Continental SportContact 7 je šitá na míru automobilům všech tříd

Pneumatika Continental SportContact 7 je šitá na míru automobilům všech tříd

Pneumatika Continental SportContact 7

Continental SportContact 7 je nástupcem osvědčené výkonné sportovní letní pneumatiky, která od svého uvedení na trh vyhrála mnoho testů renomovaných časopisů se špičkovým doporučením, včetně testu měsíčníku AutoBild.

„Nová – už sedmá generace SportContact řidičům nabízí bezpečný zážitek ze sportovní jízdy, přesnou ovladatelnost a vysoký kilometrový nájezd,“ uvádí Ing, Magda Nagy, Ředitelka div.Marketing v společnosti Continental Barum s.r.o. Continental vyvinul novou sportovní pneumatiku SportContact 7 s cílem dosáhnout nejvyšší míry důvěry v jízdní vlastnosti pláště.

„Náš vývoj se zaměřil na tvorbu nejlepší sportovní letní pneumatiky na trhu pro každou třídu vozidel – bez ohledu na jejich hmotnost nebo na skutečnost, že mají konvenční nebo elektrický motor“

– dodáva Magda Nagy

Vozidla za posledních 15 let nejenom zvýšila o zhruba 10 % svoji hmotnost, ale i jejich motorizace se zlepšila o téměř 30 %. O stejný podíl se snížila i produkce emisí CO2 při jízdě. „Protože všechny součásti nové pneumatiky mají zvýšenou nosnost podle standardu XL, můžeme je bez problémů použít i na těžší vozidla. „Naše nová pneumatika SportContact 7 je proto prvním produktem v segmentu výkonných pneumatik, šitý na míru pro každý typ vozidla. S tímto cílem jsme vyvinuli i nové technologie, které se využívají v závislosti na rozměrech pláště,“ říká Magda Nagy.

SportContact 7 je určena jak pro běžné automobily, od kterých řidič očekává sportovní chování, tak pro super sportovní vozidla. Rozmanitost vhodných vozidel je široká, včetně vozů Alfa Romeo, Giulia Quadrifoglio, série RS od značky Audi, řady M od BMW nebo kompaktních modelů Ford Focus III RS i Mini Cooper S Clubman. Nabízí vhodné rozměry i pro automobily vyšší třídy jako Brabus S 65 Rocket 900 Coupé.

Hlavní technologickou součástí nové pneumatiky je asymetrický adaptivní dezén, díky kterému se nová pneumatiky SportContact 7 dokáže přizpůsobit suché i mokré vozovce a její jízdní vlastnosti zůstanou na stabilně vysoké a bezpečné úrovni i při vyšších rychlostech a vysoké zátěži. To je možné díky inovativnímu designu. Během jízdy stopa dezénu pneumatiky končí v místě nejvyššího odvodu vody, čímž zajišťuje vynikající přilnavost při brždění, zrychlování a zatáčení na mokré vozovce. V zatáčkách na suchém povrchu se stopa dezénu „přesune“ k vnějšímu ramenu, navrženému tak, aby přenášelo nejvyšší síly pro stabilní řízení. Nové „zamykací prvky“ ve vnějším ramenu zajišťují další stabilitu, která umožňuje jen omezený pohyb běhounu a poskytuje tak vysokou jízdní stabilitu.

Další technologií nového modelu je směs BlackChilli, která je přesně přizpůsobena designu dezénového profilu. Speciální měkká směs je přesně přizpůsobena velmi tuhé nízkoprofilové konstrukci pneumatiky, přičemž zaručuje nejen velmi dobré jízdní vlastnosti, ale také zajišťuje výrazné navýšení počtu najetých kilometrů.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky