kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Ski » Na hory v dokonalé sestavě: Lyže, které projedou vše a všude

Na hory v dokonalé sestavě: Lyže, které projedou vše a všude

lyže
Foto: Archiv
Rozbitou sjezdovkou i volným terénem. Oblíbená allmountain řada Cross Wide Rocker dokáže poskytnout širokému spektru lyžařů radost z jízdy spojenou s jistotou a klidem i při celodenním lyžování a měnícím se povrchu sjezdovek. Širší varianty označené CWR+ přidávají zábavnou hravost a také možnost užití si občasného vyjetí z upravené tratě. CWR patří mezi aktivnější a sportovnější lyže.

CWR 84 – CROSS WIDE ROCKER 84

Spolehlivá lyže pro střední a vysoké rychlosti. Tato robustní tuhá lyže překvapí klidem a velkou stabilitou při vyšších rychlostech na rozbité sjezdovce. Složení a tvrdost dřevěného jádra je stejná jako u lyží kategorie PC se dvěma pláty titanalu.

CWR 81 – CROSS WIDE ROCKER 81

Tato univerzální lyže je díky své konstrukci a parametrům vhodná pro všechny druhy sněhu. Složení a tvrdost dřevěného jádra je stejná jako u lyží kategorie PC se dvěma pláty titanalu. Navíc má tato lyže malý rocker (obrácený průhyb) ve špičce, který usnadňuje nástup do oblouku.

CWR 87 – CROSS WIDE ROCKER 87

Složení a tvrdost dřevěného jádra je stejná jako u lyží kategorie CWR 84, avšak pouze s jedním plátem titanalu, druhý plát je nahrazen triaxiálním laminátem.

CWR+ 91 – CROSS WIDE ROCKER+ 91

CWR+ 95 – CROSS WIDE ROCKER+ 95

Tato velmi univerzální lyže je díky své konstrukci a parametrům vhodná pro téměř všechny druhy sněhu (dle našeho názoru mimo ledovou černou sjezdovku, kde byla jízda kvůli velké šířce lyže trochu nepříjemná). Tvrdost dřevěného jádra je stejná jako u lyží kategorie CWR 84, ale ve složení se liší použitím pouze jednoho plátu titanalu. Navíc má tato lyže velký rocker (obrácený průhyb) ve špičce, který usnadňuje nástup do oblouku, najíždění na nerovnosti při jízdě po sjezdovce i na prašan ve volném terénu.

Performance Carving

Dnes již klasické modely lyží řady PC jsou esencí toho, co v LUST čekáme od dobrého lyžování: přesná, sportovní, a přitom zábavná jízda na hraně. Ať už si vyberete hravé slalomky PC71, dynamické crossovery PC74, nebo jisté univerzálky PC77, můžete se při zdolávání sjezdovek připravit na jedinečný zážitek.

Skialpová fantazie

Pokud chcete zažít opravdovou volnost pohybu na odlehlých svazích, vyšlápnout si vlastní stopu a jako první projet čerstvým prašanem, jsou pro vás skialpové lyže Lusti tou správnou volbou. Na výběr máte ze šířek 70, 82 a 94 mm pod botou. Užší lyže jsou obratnější, širší vhodnější do hlubšího sněhu a prašanu.

Pro malé závodníky

JC nabízí extrémní carving pro nejmenší děti. Lyže i přes svou minimální délku trvají na maximálním možném carvingovém pojetí. Lyže se vyznačuje minimální podélnou tuhostí, aby i lehké děti byly schopny prohnout lyži v malých rychlostech. Těm nejmenším dětem se tak dostává do rukou nejostřejší funcarvingová zbraň, která v určité vývojové fázi výrazně zrychlí, a především zpestří vývoj dovedností malého lyžaře či lyžařky.

K nové pestrobarevné dětské kolekci lyží jsou připravené i kvalitní teleskopické hole s nastavitelnou délkou 80–106 cm. Vaše ratolest si je tedy bude déle užívat a vy budete mít o starost méně. Výrobcem hůlek je tradiční italská značka Gabel.

Autor: Redakce

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky