Lifestyle

Royal Palace***** Turčianské Teplice: Dopřejte si královský lázeňský zážitek

Royal Palace***** Turčianské Teplice: Dopřejte si královský lázeňský zážitek
10.11.2021

Vychutnejte si dovolenou na nejvyšší úrovni v hotelu Royal Palace***** v Turčianských Teplicích na Slovensku. Díky luxusu pětihvězdičkového hotelu a špičkové lázeňské péči naberete energii, posílíte imunitu a dokonale zrelaxujete.

Hotel Royal Palace***** je zařízen v historickém stylu art deco. Jednotlivé prvky interiéru v sobě decentně spojují luxusní linie a kouzelnou ozdobnost začátku minulého století. Eleganci a nostalgii hotelových prostor doplňují moderní technologie a zkušený personál připravený poskytnout služby na nejvyšší úrovni a vyhovět požadavkům náročné klientely. V hotelu naleznete vše, co od pětihvězdičkového hotelu očekáváte – vysoký komfort, kvalitní gastronomii, ale také preventivní a rehabilitační zdravotní péči.

Royal Bath – lázeňské srdce s historií

Součástí hotelu je Royal Bath se stále aktivní piscinou, tedy přímým vývěrem léčivé termální minerální vody. V prostorách balneo provozu si můžete vychutnat masáže, léčebné procedury hydroterapie, termoterapie nebo oxygenoterapie, ve špičkově vybaveném Institutu kardiovaskulární rehabilitace INCARE zase během pobytu můžete absolvovat kompletní diagnostiku kardiovaskulárního aparátu. Pokud vás láká zábava, z hotelu se suchou nohou dostanete přímo do SPA&AQUAPARKU, jedinečného celoročně otevřeného aquaparku s léčivou vodou, do kterého mají hosté hotelu Royal Palace***** neomezený vstup.

Tip na vánoční dárek

Darujte svým blízkým na Vánoce pobyt v lázeňském hotelu Royal Palace*****. Rychle a jednoduše přes e-shop.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.