Lifestyle

V Česku překvapí privátní oáza You and Me

V Česku překvapí privátní oáza You and Me
11.10.2021

Jaké cestovní novinky jsme si pro vás připravili? Přečtěte si o nových resortech na Ibize, Maledivách i v České republice.

Progresivní Ibiza

Zatoužíte-li po oblíbené evropské party destinaci, pak si zabookujte apartmá v Six Senses Ibiza. Nový resort nabízí sofistikovaná apartmá v harmonických zemitých tónech, ale i exkluzivní townhousy se třemi až pěti ložnicemi s vlastními koupelnami i zahradou s bazénem. Místní SPA sází na high-tech moderní procedury a na holistické anti-aging programy. Středomořská gastronomie se odráží od lokálních a sezonních potravin a významně si pohrává s chutí zeleniny. Dining zážitek pak umocní atmosféra Beach Caves. 

Nové Maledivy

Maledivy se pyšní další novou destinací, kterou tentokrát představuje Kuda Villingili Resort na Male Atoll. Ubytování sestává z 59 plážových vil a 36 vodních vil s elegantním interiérem doplněným maledivským uměním. The Restaurant nadchne třemi kulinářskými zážitky – hosté si vybírají z konceptu Fire s americkým grilem, Earth založeném na asijské kuchyni a Ocean s mořskými specialitami. The Hawkers pak přináší neformální gourmet u bazénu, místo plážového baru však překvapí tři restaurace, Spice, East a Med, které servírují fusion street food a nahrávají společenským setkáním. Resort má i vlastní cigar lounge, SPA a sportovní nadšenci ocení posilovnu či širokou selekci vodních sportů.

Privátní oáza You and Me

Pokud zatoužíte pocítit autentickou dalekou dovolenou v českých vodách, zamiřte do nového wellness resortu You and Me se zcela unikátním konceptem. Ve vesničce Suchdol u Prosenické Lhoty se skrývá zenová oáza tvořená luxusními tematickými apartmány vybavenými v různých stylech. Vybrat si můžete z fokusu na dřevo, kámen, solných prvků, ale zaujme také bio, industrial styl, nebo dokonce Havaj. V apartmánech pak budete mít možnost koupat se v dřevěné vaně pro dva s výhledem do nekonečné krajiny nebo ve vaně vytesané do skály, napuštěné pramenem vyvěrajícím mezi kameny. Nebude chybět ani možnost tropické sauny a zahrady s palmami. Resort má zcela privátní přístup do kompletního wellness vybavení. Za celou dobu pobytu nemusíte nikoho potkat, dokonce ani kvůli servisu či gourmet menu, které vám doručí do speciálního okénka.

 

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.