kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Premium Brno » Jedna éra končí, druhá začíná

Jedna éra končí, druhá začíná

Zdroj/foto: Pixabay
Lidská společnost se neustále mění a modernizuje. Nikdo nechce zůstat pozadu. Investoři touží po investicích do opravdových lídrů v oboru, kteří svým inovativním přístupem mění samotné fungování světa. Takových lídrů je ale opravdu hodně. Někteří jsou perspektivnější než jiní, a ne všem se dá bezhlavě důvěřovat. Proto přichází společnost CYRRUS s novým produktem.

Analytici pracují, investor nemá žádné starosti

Aktivně řízené portfolio je vhodné pro investory, kteří nechtějí na trhu experimentovat a raději svěří své finance do rukou zkušených odborníků. Funguje to jednoduše. Tým analytiků prozkoumává trh a na základě statistických metod, znalostí a zkušeností vybírá nové společnosti, které dávají v aktuální situaci investiční smysl. Jak se mění trh, mění se i portfolio. Díky tomu je složení portfolia vždy aktuální.

Co je uvnitř?

Rostoucí objemy dat, které jsou generovány, je potřeba spravovat a chránit před zneužitím. Snižování emisí uhlíku jde ruku v ruce s rozvojem obnovitelných zdrojů energie. Pandemie ukázala na nutnost pokroku ve zdravotnictví a farmacii. I proto byly do portfolia zvoleny akcie lídrů v těchto oborech. Cílem je investovat do takzvaných „Innovation Leaders“, tedy inovativních lídrů. Konkrétně je řeč o firmách ze sektorů umělé inteligence a robotiky, kybernetické bezpečnosti, energetické transformace, zpracování a uchování dat nebo biotechnologií.

3 v 1

Aktivně řízené portfolio je kombinací tří oblíbených investičních metod. V jednom balíčku dostane investor to nejlepší z akciového světa díky analytického týmu, který pečlivě vybírá jednotlivé akcie. Dostane se k nejperspektivnějším oborům díky tematickým indexům a obsáhne široký trh díky zařazení velkých indexů (např. S&P 500, Euro Stoxx, apod.).

Autor: redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky