kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Premium Brno » PFB Concept Store Když se nakupování stane zážitkem

PFB Concept Store Když se nakupování stane zážitkem

PFB Concept Store je jedinečný módní multibrand s více než dvaceti prémiovými značkami. Kamenná prodejna o rozloze více než 350m2 se nachází v centru Brna, na adrese Panská 12. V posledním čtvrtletí roku 2020 značka připravovala prodejnu v olomoucké galerii Šantovka, kterou otevřela v závěru roku.

V obou našich prodejnách naleznete široký a unikátní výběr kousků ze světa módy. Od otevření brněnského multibrandu v roce 2018 firma získala mnoho prémiových značek, jako je Hugo Boss, Jacob Cohen, Karl Lagerfeld, Marc Jacobs a mnoho dalších. V minulém roce portfolio rozšířili o značky Elisabetta Franchi, Pinko, Marciano, Kenzo a Sportalm.  V rámci zdokonalování našeho V.I.P. programu vzniknul korporátní program a byla přidána také služba Concierge a nově kompletní služby stylisty.

Zdroj/foto: Se souhlasem PFB Concept Store

Korporátní program

Korporátní program je přizpůsoben typu a velikostí klienta. Firma nalezne řešení jak pro českou, slovenskou, tak pro mezinárodní společnost. Oblékne zaměstnance společnosti v rámci firemního odívání a zařadí je do V.I.P. věrnostního programu. V rámci odívání nabízí širokou škálu oděvů od antibakteriálních, nemačkavých košil značky Hugo Boss s možností výšivky loga či iniciálů, hedvábných halenek, kalhot či sukní po tenisky či smart-casual boty.

Zdroj/foto: Se souhlasem PFB Concept Store

Concierge

Díky službě concierge ušetří klienti čas a bude jim dopřán veškerý komfort během a také po nakupování. PFB Concept Store připraví pro klienty business look, event look a zajistí kompletní styling na jakoukoliv příležitost. Stylista Adam Grmolec se bude držet požadavků klienta a aktuálních módních trendů. Pro členy V.I.P. věrnostního programu je tato služba v rámci výhod tohoto programu zdarma.

Zdroj/foto: Se souhlasem PFB Concept Store

Adam Grmolec

Adam Grmolec je mladý módní návrhář a stylistou našich prodejen PFB Concept Store. V tvorbě se věnuje dámským modelům. Chce, aby se každá žena cítila pohodlně a byla sebevědomá. V jeho tvorbě často naleznete modely s pánskými prvky. Jako stylista je klientům k ruce ve vybrané dny. Jeho služby zahrnují „nákup se stylistou”, kdy se klientovi věnuje jak v rámci prodejen PFB Concept Store, tak externě. Velice vyhledávanou službou je „kompletace šatníku”, kdy klientovi jak vytřídí a obmění šatník, tak sestaví outfity dle požadavků. Těm nejnáročnějším klientkám zhotoví model na míru.

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky