kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Premium Brno » Premium Brno: Be Local!

Premium Brno: Be Local!

Jaké gastro zastávky si můžete naplánovat na Moravě?

Paulus v Olomouci

Kuchař Roman Paulus, šestinásobný držitel michelinské hvězdy, našel po odchodu z Prahy zázemí v Olomouci. Otevřel moderní kantýnu v nejnovější kancelářské budově Envelopa Office Center v centru města. Současně s Bistrem Paulus rozjíždí jeden z největších cateringových projektů na Moravě i v Čechách. Lobster Catering patří do olomoucké skupiny Redstone a chce dobýt český trh kvalitou a osobitým přístupem ke klientům.

Roman Paulus
Foto: Se svolením Jana Pauluse

Neformální snídaně či pracovní oběd v metropoli Hané

Designové prostory protknuté decentní vůní vybrané kávy i přátelskou atmosférou – to je Café New One na lukrativní adrese tř. Svobody 21 v Olomouci. Právě proto se jedná o místo jako stvořené pro obchodní schůzku.

Základ pro úspěšné jednání netvoří jen důkladná příprava, ale také prostor, ve kterém se schůzka koná. Ikonická vysoká okna a kulatá světla, unikátní spojení luxusu s industriálním prostředím, to vše dává vašim partnerům jasně najevo, že jste člověk vybraného vkusu. A jakmile se zakousnou do lahodných čerstvých dezertů a ochutnají excelentní kávu Tonino Lamborghini, poznají, že jste člověk, jež se spokojí jen s tím nejlepším.

V Café New One vás mile překvapí, že si sem můžete zajít na neformální snídani, pracovní oběd, luxusní večeři s důležitými investory či skleničku s kolegy z práce. Rozsáhlé vzdušné prostory s vydatnou kapacitou vybízí k podnikání firemních večírků a dalších eventů. Vždy se setkáte s profesionálním personálem, reprezentativním prostředím i výtečnými pokrmy a nápoji, o jejichž dokonalost se postarají čerstvé a kvalitní suroviny používané při vlastní výrobě těstovin, pečiva, dezertů i nápojů.

restaurace
Foto: Café New One

Romantika na Nových mlýnech

Penzion Pastuška je zrekonstruované stavení v jihomoravské vesničce Brod nad Dyjí v blízkosti vodní nádrže Nové mlýny ve vinařské oblasti Pálava, které je vám k dispozici k ubytování. Jedinečně pojatý penzion je ideálním místem pro prožití kouzelné dovolené na jižní Moravě s rodinou či přáteli mezi vinnými sklepy a vinicemi, s odpočinkem v nádherné zahradě. Penzion Pastuška Brod nad Dyjí svojí ideální polohou umožňuje výlety po okolí za sportem i za mnoha pamětihodnostmi jižní Moravy.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky