Šárecký dvůr

U bran přírodní rezervace
1+kk
66,7 m2 - 233,6 m2
10 039 700 - 31 627 700 Kč
sareckydvur.cz Poptat projekt

O projektu

Projekt situovaný v malebné části Prahy 6, poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka nabízí reprezentativní byty v kompletně zrekonstruované barokní budově, a další bytové jednotky v pěti elegantních, nově postavených viladomech. Unikátní rezidenční park v prostorách historického panského dvora s působivou barokní bránou přináší atraktivní bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním, jen pár minut chůze od zastávky metra.

Šárecký dvůr nabízí prémiové byty v atraktivním rezidenčním parku, jenž citlivě integruje původní barokní architekturu se stylem 21. století. Ojedinělý areál vzniká kompletní přestavbou panského dvora, jehož historie se začala psát již v roce 1433. Srdcem celého komplexu je půvabná barokní budova, jejíž nádvoří lemuje pětice nově postavených viladomů.

Bezpečí a soukromí rezidentů zajišťuje recepce, kamerový systém a zrekonstruovaná původní zeď, nyní památkově chráněná, která se vine kolem celého areálu Šárecký dvůr nabídne 7 velkolepých, až třípodlažních bytových jednotek s impozantními klenutými stropy v hlavním barokním objekt a dalších 44 prémiových bytů v nových viladomech. Elegantní a vzdušné bytové jednotky jsou k dispozice od 2+kk do 5+kk a plochy 76 m2 až 225 m2. Z reprezentativních penthousů a dalších bytů v horních podlažích se otevírají poutavé výhledy na klidnou hladinu vodní nádrže Džbán a zeleň Šáreckého údolí. Součástí dvoupodlažních duplexů je zase privátní zahrada.

 

Lokalita

Přímo za zdí areálu jsou tenisové kurty, golfový klub a Solárium Fitness BBC. Hned za nimi láká k dlouhým procházkám i projížďkám na kole oblast protkaná sítí stezek, které se vinou podél Šáreckého potoka, po stráních a mezi skalními soutěskami Divoké Šárky. Hned vedle tenisových kurtů najdete na pláži u vodní nádrže Džbán sportovně zábavný park s půjčovnou paddle bordů a další vodní atrakce.

Umístění v žádané lokalitě Prahy 6 zaručuje nejen těsné spojení s přírodou, ale také blízkost důležitých dopravních tepen. Po Evropské třídě se snadno dostanete na Pražský okruh a tunelem Blanka do dalších částí hlavního města i mimo něj. Na letiště Václava Havla dojedete za deset minut. V docházkové vzdálenosti jsou – kromě zmíněného metra – také zastávky tramvají, autobusů a nádraží.

 

Vítěz CIJ Awards

Developerem projektu je společnost CRESTYL real estate. Šárecký dvůr a CRESTYL real estate zvítězily v kategorii Best Residential Development & Developer v realitním klání CIJ Awards Czech Republic 2018.

Stránky projektu www.sareckydvur.cz

Kompletní popisek

Nabídka bytů

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.