Šárecký dvůr

U bran přírodní rezervace
1+kk
66,7 m2 - 233,6 m2
10 039 700 - 31 627 700 Kč
sareckydvur.cz Poptat projekt

O projektu

Projekt situovaný v malebné části Prahy 6, poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka nabízí reprezentativní byty v kompletně zrekonstruované barokní budově, a další bytové jednotky v pěti elegantních, nově postavených viladomech. Unikátní rezidenční park v prostorách historického panského dvora s působivou barokní bránou přináší atraktivní bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním, jen pár minut chůze od zastávky metra.

Šárecký dvůr nabízí prémiové byty v atraktivním rezidenčním parku, jenž citlivě integruje původní barokní architekturu se stylem 21. století. Ojedinělý areál vzniká kompletní přestavbou panského dvora, jehož historie se začala psát již v roce 1433. Srdcem celého komplexu je půvabná barokní budova, jejíž nádvoří lemuje pětice nově postavených viladomů.

Bezpečí a soukromí rezidentů zajišťuje recepce, kamerový systém a zrekonstruovaná původní zeď, nyní památkově chráněná, která se vine kolem celého areálu Šárecký dvůr nabídne 7 velkolepých, až třípodlažních bytových jednotek s impozantními klenutými stropy v hlavním barokním objekt a dalších 44 prémiových bytů v nových viladomech. Elegantní a vzdušné bytové jednotky jsou k dispozice od 2+kk do 5+kk a plochy 76 m2 až 225 m2. Z reprezentativních penthousů a dalších bytů v horních podlažích se otevírají poutavé výhledy na klidnou hladinu vodní nádrže Džbán a zeleň Šáreckého údolí. Součástí dvoupodlažních duplexů je zase privátní zahrada.

 

Lokalita

Přímo za zdí areálu jsou tenisové kurty, golfový klub a Solárium Fitness BBC. Hned za nimi láká k dlouhým procházkám i projížďkám na kole oblast protkaná sítí stezek, které se vinou podél Šáreckého potoka, po stráních a mezi skalními soutěskami Divoké Šárky. Hned vedle tenisových kurtů najdete na pláži u vodní nádrže Džbán sportovně zábavný park s půjčovnou paddle bordů a další vodní atrakce.

Umístění v žádané lokalitě Prahy 6 zaručuje nejen těsné spojení s přírodou, ale také blízkost důležitých dopravních tepen. Po Evropské třídě se snadno dostanete na Pražský okruh a tunelem Blanka do dalších částí hlavního města i mimo něj. Na letiště Václava Havla dojedete za deset minut. V docházkové vzdálenosti jsou – kromě zmíněného metra – také zastávky tramvají, autobusů a nádraží.

 

Vítěz CIJ Awards

Developerem projektu je společnost CRESTYL real estate. Šárecký dvůr a CRESTYL real estate zvítězily v kategorii Best Residential Development & Developer v realitním klání CIJ Awards Czech Republic 2018.

Stránky projektu www.sareckydvur.cz

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.