kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Rozhovory » Co je základem kvalitního spánku?

Co je základem kvalitního spánku?

postel
Foto: Hilding Anders
Kvalitní spánek je při tempu dnešní doby zásadním předpokladem nejen úspěšného a příjemného dne, ale také celkového zdraví. Měl by být přizpůsoben každému na míru. Často jde o kombinaci mnoha detailů. O zdravém spánku jsme si povídali s Peterem Minárským, oblastním ředitelem firmy Hilding Anders Česká republika, a. s., pro Slovensko.

Jaká je základní filozofie společnosti Hilding Anders?

Společnost Hilding Anders je předním výrobcem matrací a postelí se sídlem ve švédském Malmö, který působí ve více než šedesáti zemích po ce­lém světě. Česká divize svou vlastní značku Spirit staví na pev­ných základech a 160leté zkušenosti v oboru. V portfoliu značky je ucelená řada špičkových vysokých matrací, a především také luxus­ní kontinentální postele, které vyrábíme v České republice. Spirit Continental je výsledkem výběru těch nejlepších materiálů sestave­ných v důmyslně promyšlených a ověřených konstrukcích s nejvyš­ším důrazem na komfort a design, který nabízí nepřeberné možnos­ti individualizace. Buďte nároční. Umíme splnit téměř každé přání.

Co je základem kvalitního spánku?

Jednoznačně vyhovující kvalitní matrace. Pokud se během noci budí­te, ať už zdánlivě jen tak, nebo kvůli bolestem páteře, kloubů či přeležení, je velká pravděpodobnost, že příčinou je právě nevhodná matrace. Ideální je svěřit se odborníkům a nejlépe ve specializované kamenné prodejně si vyzkoušet matraci na vlastní záda.

Pro koho jsou určené postele Spirit?

Postel Spirit je postel, o které sníte. Přece jen se nejedná o malou in­vestici, proto jsou vyhledávané spíše zákazníky, kteří jsou rozhod­nutí dopřát si luxus a maximální komfort, který přesně do detailu odpovídá jejich představě.

Může si kvalitní funkční postel rozumět s designem?

Funkčnost matrací i postelí Spirit se opírá o kvalitní zpracování pr­votřídních certifikovaných materiálů s dlouhou životností a snadnou údržbou. Tím docílíme konstrukčně dokonalého základu, který na­šim zákazníkům skutečně dopřeje ten nejlepší odpočinek a relaxaci během spánku. I zde máte možnost volby provedení, jako jsou tuhos­ti, materiály, množství pružin, výška nebo třeba mechanická poloho­vatelnost dálkovým ovládáním nebo přes aplikaci. Design a vzhled je pak už jen otázkou vkusu. Lze vybírat a následně libovolně kom­binovat z obrovského množství provedení látek, čela a také nožiček, mimo jiné včetně ručně vyráběných kovaných nebo skleněných pří­mo od předních českých i slovenských mistrů řemesla. Spolupracu­jeme také s architekty či bytovými designéry a máme zkušenosti s vý­robou postelí zcela na míru.

Jak o postele Spirit pečovat?

Díky výrobě s nejvyšším možným důrazem na kvalitu nabízí poste­le Spirit vysoký a stabilní dlouhodobý výkon bez nároku na speci­ální údržbu. Dodávány jsou s plnou pětiletou zárukou na elektronic­ké součástky a zároveň se zárukou 25 let na dřevěné rámy, pružiny a mechanické součásti polohovacího systému. Textilní části postelí vyžadují běžnou údržbu v případě ušpinění.

Co si lze představit pod spojením vašich po­stelí s chytrou domácností?

Polohovací řada Spirit Adaptix je vybavena motory nejvyšší třídy vy­robenými v Německu a díky současným technologiím umíme postel propojit s vaší chytrou domácností. Jedním dotykem na smartpho­nu je možné nastavit polohování pro práci, čtení či spaní nebo nala­dit příjemnou atmosféru pomocí osvětlení či poslechu hudby.

Více na www.spirit-continental.cz/sk.

postel
Foto: Hilding Anders

Český showroom

Na prestižním místě na Vinohradské třídě v Praze vznikl showroom SPIRIT EXCLUSIVE, který nabízí zákazníkům individu­ální přístup, služby bytového designéra, a především špičkovou kvalitu kontinentálních postelí. Společné síly spojili dva velcí čeští hráči v oblasti zdravého spánku a výroby postelí, Mat­race Comfort, a. s., se značkou Matex a Hilding Anders Česká republika, a. s., se značkou SPIRIT. Více na www.matex-exclusive.cz.

postel
Foto: Hilding Anders

Slovenský showroom

Na Bratislavské ulici v Nitře najdete krásný showroom Spálňa snov, který zákazníkům nabízí individuální přístup a špičkovou kvalitu kontinentálních postelí Tropico a Spirit. K dispozici je i široká škála čalouněných postelí Slumberland a matrací Tropico, Curem a Spirit od předního evropského výrobce Hilding Anders ČR a.s. Více na www.spalnasnov.com.

Autor: Hilding Anders

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky