kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Designové tipy: Na peří ustláno

Designové tipy: Na peří ustláno

povlečení
Foto: Marieli
Jaké designové tipy jsme si pro vás připravili?

Na peří ustláno

Po dvou letech práce spustila Terezie Täubelová prodej prémiového ložního prádla a ručně šitých peřin z prachového husího peří Marieli. Předurčení k podnikání v oboru ale měla mnohem hlubší – její prababička Marie Líkařová vlastnila ve 20. letech minulého století obchod s ložním prádlem, na které sama vybírala materiály, a do jeho růžků ručně vyšívala monogramy budoucích majitelů. „Moje babička celý život spala v povlečení, které jí její maminka věnovala jako svatební dar. Tak kvalitní tenkrát bylo! Přesně takovou kvalitu jsem se rozhodla vrátit do dnešních ložnic,“ říká zakladatelka Marieli Terezie Täubelová.

Elegantní linie

Zakřivená lavička je dalším přírůstkem do populární kolekce venkovního nábytku Palissade od bratří Bouroullecových pro HAY. Přírůstek má elegantně zaoblené linie seskládané z množství rovnoběžných kovových pruhů. Rytmus jejich řazení je pohodlný na sezení, navíc ale přidává jemné zahnutí konstrukce, které lahodí i oku. Díky drobnému úhlu se dají lavičky řadit za sebou, aby vytvořily plynulý pruh, který je jako stvořený k posezení v zahradě nebo na terase.

nábytek
Foto: Palissade

Udržitelná volba

Z laboratoří přes světové veletrhy až přímo do domácností se nově dostávají produkty berlínsko-bratislavského studia crafting plastics! Vlasty Kubušové a Miroslava Krále. Jejich dlouholetý výzkum biodegradabilních a udržitelných materiálů s transparentními výrobními procesy dospěl do báječného bodu – k otevření e-shopu s doplňky a nábytkem, které teď můžete mít doma i vy. Vybírat lze z difuzérů, stolků nebo váz tištěných na 3D tiskárnách z biodegradabilních materiálů, podnosů z kompostovatelných biopolymerů či modulárního rozdělovače místností, který časem uvolňuje vůni, a jeho revoluční design ocenila i komise German Design Award. Věda a design v úzkém propojení, které se navzájem posouvají blíž cirkulárnímu systému spotřeby, to jsou výrobky crafting plastics!.

nábytek
Foto: crafting plastics!

Autor: Eva Slunečková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky