kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Gaggenau Vario 200: Vyslovte přání a chladnička se otevře

Gaggenau Vario 200: Vyslovte přání a chladnička se otevře

Gaggenau
Foto: Gaggenau
Možnosti technologie Home Connect se neustále rozšiřují. Nově je možné vybrané modely jednodveřových chladniček, mrazniček a kombinovaných chladniček s mrazničkami Gaggenau Vario 200 otevírat i hlasovými povely. Pokud tedy máte zrovna plné ruce dobrot, stačí říct a lednička se otevře. Kromě pohodlného otevírání je velkou výhodou také možnost dokonalé integrace spotřebiče do moderního designu kuchyně bez jakýchkoli úchytů. Dveře je možné otevřít hlasovým povelem nebo mírným zatlačením.

Kromě toho nabízejí tyto exkluzivní spotřebiče i špičkové technologie, mají velký užitný objem, téměř neviditelné skleněné police a bezkonkurenční systém pro uchování čerstvosti: integrovanou chladicí zásuvku s teplotou okolo 0 °C nebo možnost nastavení vlhkosti v horní zásuvce pomocí ovládacího knoflíku v bronzovém vzhledu. Světle bronzové detaily minimalistického interiéru chladničky v kombinaci s příjemným LED osvětlením a držáky lahví z javorového dřeva působí exkluzivně a lákavě.

Hlasovými povely je možné otevírat také trouby Gaggenau série 400.

Více na www.gaggenau.cz (v angličtině) nebo www.spotrebicegaggenau.cz (v češtině).

Přijďte se podívat

Domácí spotřebiče Gaggenau si můžete prohlédnout v showroomu Brand Experience Center na Praze 5. Aktuální informace o otevírací době a možnostech rezervace návštěvy či účasti na ukázkovém vaření najdete na www.brandexperiencecenter.cz.

Gaggenau je výrobcem vysoce kvalitních domácích spotřebičů. Značka je uznávaná jako lídr v inovacích, pokud jde o design a technologie Made in Germany. Historie značky sahá až do roku 1683. Od té doby přinesla do domácích kuchyní řadu revolučních a mezinárodně uznávaných produktů. Úspěch značky Gaggenau je založený na technologických inovacích, čistém designu a perfektní funkcionalitě. Gaggenau je od roku 1995 dceřinou společností BSH Hausgeräte GmbH v Mnichově a v současné době je zastoupená ve více než 50 zemích s 24 showroomy v nejdůležitějších městech po celém světě. 

The difference is Gaggenau.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky