kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » HANÁK NÁBYTEK nabízí interiérové dveře bez kompromisů

HANÁK NÁBYTEK nabízí interiérové dveře bez kompromisů

dveře
Foto: HANÁK NÁBYTEK
Každý z nás od interiérových dveří očekává něco jiného. Někdo se při jejich výběru zaměřuje především na konstrukci a technické parametry, někdo dbá více na jejich design a celkový vzhled, další chce, aby dveře ladily v rámci interiéru a někdo zase, aby jeho dveře splňovaly všechny zmíněné požadavky současně. Tak proč si je tedy nedopřát? U společnosti HANÁK NÁBYTEK rozhodně žádné kompromisy dělat nemusíte, nabídnou vám nejen možnost sladění dveří v rámci celého interiéru, ale také dokonalý design, kvalitu a precizní zpracování. Třešničkou na dortu je poté materiálové sladění kliky s dveřním křídlem.

Přečtěte si pár z hlavních výhod a předností interiérových dveří HANÁK, díky kterým si budete jisti, že jste u této firmy na správném místě.

dveře
Foto: HANÁK NÁBYTEK

Unikátní konstrukce dveřního křídla promění každý váš vstup do místnosti v příjemný zážitek. Díky masivnímu rámu z kvalitních českých dřevin, speciální výplni SWAP a finálnímu opláštění dveřního křídla v tloušťce 6 mm je docíleno tvarové stálosti a stability všech interiérových dveří. Dokonale zpracovaná a promyšlená dveřní zárubeň zase nadchne svou funkčností i estetickým vzhledem.

Jedinečná povrchová úprava a kvalita zpracování jsou docíleny za použití nejmodernějších a nejvyspělejších technologií. Interiérové dveře můžete mít v lesklém i matném provedení či přírodních dýhách s aplikací nanolaků, které zvýrazní jejich přirozený vzhled a zajistí dlouhou životnost. Výšku dveří můžete volit dle svých preferencí od 1 970 mm až po výšku 2 700 mm.

dveře
Foto: HANÁK NÁBYTEK

Další z důležitých předností představuje také výroba dveří do obkladu, a to jak v laku, tak v přírodních dýhách. Dveřní křídlo splývá s obkladem stěny a působí téměř neviditelným dojmem, a to díky naprosto precizně zachované návaznosti kresby dřeva. V případě laků se zase jedná o návaznost barevnostní nebo v rámci vzorů, například drážkování, které je možné i u dveří v přírodní dýze.

dveře
Foto: HANÁK NÁBYTEK

Zaměřeno na detail pomocí skrytě uložených závěsů Tectus. Díky nim je podpořen nerušený a minimalistický vzhled interiérových dveří a možnost jejich seřízení ve třech osách, čímž je dveřní křídlo osazeno v zárubni s absolutní přesností. Ucelenost dodává magnetický zámek se stavitelným protiplechem, který nabízí komfortní zavírání interiérových dveří.

dveře
Foto: HANÁK NÁBYTEK

Interiérové dveře jsou jedním z dominantních prvků interiéru a možnost sladit je s interiérovým nábytkem je obrovský benefit, který si u HANÁKA můžete dopřát, díky jejich konceptu kompletních interiérů INTERIOR CONCEPT. Nemusíte tak již ztrácet čas a řešit otázku sladění a současného splnění odpovídající kvality. Nejvíce za ně mluví však jejich realizace s řadou spokojených klientů či developerské projekty nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky