kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Hledá se nejlepší interiér

Hledá se nejlepší interiér

byt
Foto: Interiér roku
Do osmého ročníku soutěže Interiér roku se mohou hlásit architekti a interiéroví designéři z České i Slovenské republiky. Uzávěrka přihlášek je 28. února a vítězové budou vyhlášeni jako obvykle v pražském Centru současného umění DOX, a to 16. května.

Soutěž Interiér roku vstupuje do svého osmého ročníku. Účastnit se jí mohou soukromé i veřejné interiéry, které byly navrženy profesionály a dokončeny výhradně v roce 2022. „Soutěž je zajímavým reportem o stavu českých a slovenských interiérů vždy za daný rok. Žádný z nich do ní tedy nesmí být přihlášen opakovaně. Od založení soutěže ze jí zúčastnilo 1196 nesmírně inspirativních interiérů,“ říká zakladatel a ředitel soutěže Petr Tschakert.

kancelář
Foto: Interiér roku

Také v osmém ročníku bude prostor pro hlasování veřejnosti, které je vyhlašováno jako Cena ČSOB Stavební spořitelny. Mezi nejnapínavější kategorie tradičně patří kategorie Soukromý interiér – nízkonákladové bydlení, která je zdrojem nápadů a inspirace pro širokou veřejnost.

O vítězích bude rozhodovat mezinárodní odborná porota pod vedením emeritního rektora pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové, architekta a designéra Jiřího Pelcla. V porotě zasednou také španělský architekt José Toral, dánský architekt Rasmus Kruse Jensen, italská architektka Daniela Colli, řecký interiérový designér Vangelis Bonios a řada dalších. Hodnotit přihlášené projekty budou kromě architektů a interiérových designérů také osobnosti s výjimečnými výsledky v oblasti vizuální kultury, například designér a sochař Rony Plesl, filmová režisérka a producentka Hana Třeštíková, designér Jakub Pollág či výtvarník Pasta Oner. Oborová pestrost poroty je zárukou, že výsledky zohledňují interiér jako multidisciplinární, nikoliv jen architektonickou disciplínu.

Autor: Petra Vorelová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky