kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Koupelna budoucnosti. LAUFEN posouvá hranice v designu i inovacích

Koupelna budoucnosti. LAUFEN posouvá hranice v designu i inovacích

Laufen
Foto: LCC Active/Laufen
Nadčasové materiály, udržitelnější řešení i chytré funkce. Švýcarská značka LAUFEN je jednou z těch, které určují, kudy se bude ubírat budoucnost koupelen. Tradiční prvky jako umyvadla, sprchy a toalety neustále inovuje a propojuje s nejmodernějšími technologiemi. V letošním roce představila hned několik novinek přinášejících větší komfort, hygienu a šetrnost k přírodě.

Tenká, přesto odolná

Jednou z největších inovací posledních let je vznik tenkostěnné keramiky LAUFEN Saphirkeramik. Pokrokový materiál s příměsí korundu umožňuje výrobu umyvadel a umyvadlových mís s hranami o šířce pouhých 2 až 3 milimetrů. Vyznačuje se ale i vysokou tvárností materiálu, díky které mohou vznikat produkty nevšedních tvarů, s elegantními záhyby a precizními detaily. Velkým benefitem je také odolnost. Přestože jsou hrany koupelnové keramiky tenké, materiál je extrémně bytelný a odolný vůči mechanickému poškození, ať už v podobě prasknutí, nalomení nebo odštípnutí její části.

Foto: Umyvadlo Ino/Laufen

Tiché a úsporné splachování

Toalety s technologií Silent Flush jsou naprostou novinkou a do koupelny přinášejí výjimečně tiché splachování. Důmyslný systém funguje na principu usměrňování vody v míse, kterou vede z okraje do dokonalé spirály. Minimalizován je nejenom zvuk šířící se prostorem, ale taktéž uvnitř mísy. Splachování je extrémně tiché a uprostřed noci tak nevzbudí osobu spící ve vedlejší místnosti. Vodní vír zároveň toaletu důkladně pročistí. Kvůli absenci záhybů uvnitř mísy navíc nedochází k usazování nečistot, toaleta vyžaduje jen minimální manuální čistění a hygiena v koupelně je výrazně vyšší.

Foto: Silent Flush/Laufen

Toaleta, která chrání životní prostředí

Toaleta Save! představuje revoluci v oblasti nakládání s odpadní vodou, což potvrzuje i fakt, že produkt získal významné ceny v oblasti udržitelnosti a designu. Přestože vypadá a funguje jako běžná toaleta, uvnitř ukrývá sofistikovanou technologii na separaci moči. Chytrý systém odvádí moč do speciálního odtoku, díky čemuž zamezuje většímu znečištění odpadních vod a usnadňuje celý proces čištění vody v čističkách. Je ideální zejména pro rozrůstající se metropole. V praxi ji využívá například vídeňský obytný komplex Stadtregal.

Foto: Save!/Laufen

Ochrana proti bakteriím

Novinkou značky LAUFEN je i LCC Active, speciální povrchová úprava pro sanitární keramiku, která zabraňuje ulpívání nečistot, bakterií a jako jediná také virů včetně koronavirů. Umyvadla, toalety nebo bidety se po ošetření touto vrstvou stávají neporézními, extrémně hladkými a udržení nevítaných návštěvníků je téměř nemožné. 99, 9 procent z nich během 24 hodin umírá.

Laufen
Foto: LCC Active/Laufen

Smyslná sprcha za zvuků hudby

Bezchybný zážitek ve sprše nabízí modulární systém Smart Shower. Umožňuje sestavit sprchu přesně podle vlastních představ, ať už v základní nebo nejluxusnější variantě. Systém tvoří hlavní panel, který se doplňuje o další prvky, od nejrůznějších sprchových hlavic až po podsvícený úložný box. Středobodem nadčasového sprchového koutu je 12palcový displej, na němž si uživatel volí preferované osvětlení, obrazovou a zvukovou kulisu a nechybí ani propojení s hudebními aplikacemi.

Foto: Smart Shower/Laufen

Efektivnější správa WC v budovách

Proměnou ale neprocházejí jen jednotlivé produkty, inovace nacházejí uplatnění i v komplexnějších řešeních.  Například digitální systém Smart Bathroom pro veřejné budovy a bytové komplexy umožňuje snadnou správu a maximální kontrolu nad chodem sociálních zařízení. Prostřednictvím aplikace může správce budovy monitorovat a ovládat funkčnost celého systému, ale také optimalizovat spotřebu vody a energií.

www.laufen.cz

Foto: Smart Bathroom/Laufen

Autor: Laufen

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky