kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Potěšení ze sprchování pod širým nebem se sprchou AXOR Starck Nature

Potěšení ze sprchování pod širým nebem se sprchou AXOR Starck Nature

sprcha
Foto: AXOR
Stále rostoucí touha po větším sepětí s přírodou se v architektuře odráží v podobě nové interpretace venkovních obytných prostor. Trend tzv. nature-living s sebou nese proměnu známých kvalit a objektů v jiných souvislostech přispívajících k odpočinku a relaxaci. Tímto způsobem si své nové působiště našla i designová klasika Philippa Starcka: sprcha AXOR Starck Nature přesouvá ikonický design sprchového sloupu do venkovních prostor a přináší luxusní zážitek ze sprchování.

Prostorová reinterpretace zdůrazňuje prvotní spojení značky s přírodou prostřednictvím vody. Tento archetyp svým nesmlouvavě redukovaným designem postaveným na určujících tvarech kruhu a válce a charakteristicky štíhlé sprchové trubici zapadá s precizní elegancí do exkluzivních vnitřních i vnějších prostor „Díky sprše AXOR Starck Nature se hranice mezi vnitřním a venkovním dále rozvolňují. Svým jasným designovým jazykem, luxusním a odolným materiálem a vylepšenou technologií nabízí veškerý komfort známý z interiérového sprchového sloupu AXOR Starck. Sprcha AXOR Starck Nature mění sprchování v meditativní rituál v harmonii s přírodou,“ říká Anke Sohn, vedoucí oddělení pro globální marketing značky AXOR.

sprcha
Foto: AXOR

Dokonalá rovnováha mezi vnitřním a vnějším

Díky svému konzistentně redukovanému designu vstupuje sprcha AXOR Starck Nature do symbiózy se svým okolím, ať už pod otevřeným nebem, nebo pod střechou. Její ikonický a nadčasový design vizuálně podporuje neznatelný přechod mezi oběma útočišti. Výrazně štíhlá trubice sprchy elegantně splyne s nejrůznějšími prostředími – od prostor zahrady, přes městskou terasu třeba až po soukromou jachtu. Jednoduchost designového jazyka ještě podtrhuje konzistentní užívání základních tvarů: teplota se, stejně jako síla proudu či volba sprchové hlavice, nastavuje pomocí válcových rukojetí. Celkovou estetiku soustřeďující se na to základní uzavírají kruhová horní a tyčová ruční sprcha. Odkazy na přírodu jsou patrné i ve vestavěné technologii. Z horní sprchy vychází téměř neslyšný sprchový proud PowderRain, který zahaluje celé tělo jemnými kapičkami příjemného letního deště.

Individuální svobodu a flexibilitu nabízí i instalace sprchy AXOR Starck Nature. Ikonický sprchový sloup lze připevnit na různé individuálně vybrané materiály zadní stěny – na sklo i na kámen, na kov i na dřevo. Účinný odtokový systém a použití směšovací kartuše umožňuje jednotlivým komponentům výrobku odolávat živlům. Při teplotách pod bodem mrazu je možné sprchový sloup díky snadné montáži a demontáži jednoduše uskladnit uvnitř.

sprcha
Foto: AXOR

Kolekce

Kolekce sprch AXOR Starck Nature sestává ze tří designových variant: dvou pro venkovní použití, z nichž jedna je vybavena ruční sprchou, a jedné pro použití v interiéru. Vnitřní a venkovní varianta s ruční sprchou je díky možnosti výběru mezi vodními proudy Rain a Mono ještě lépe uzpůsobená individuálním wellness potřebám. Sprchový sloup Philippa Starcka s nově upraveným designem nabízí komfort i díky vytříbené technologii PowderRain.

Sprchy AXOR Starck Nature jsou dostupné i v řadě povrchových úprav odolných vůči klimatickým podmínkám, ať už se jedná o matnou černou, kartáčovaný bronz, nebo další povrchové úpravy AXOR FinishPlus. Ohromují nejen svou odolností, ale i vynikajícím barevným provedením. Pokud jde o holistický koupelnový design, s minimalistickým designem sprchového sloupu AXOR Starck pro vnitřní i venkovní použití ladí kolekce baterií AXOR Uno, AXOR One a AXOR Starck.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky