kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Terasy jako plnohodnotné obytné prostory

Terasy jako plnohodnotné obytné prostory

Albus lounge
Foto: Todus
Pro letošní rok přichází opavský výrobce venkovního nábytku Todus hned s několika novými produkty, které doplňují stávající portfolio značky. Stěžejní novinkou nadcházející sezóny je kolekce Albus, kterou navrhlo belgické Studio Segers.

Hlavním prvkem této kolekce je lounge křeslo Albus, které je výjimečné zejména svým nadstandardním komfortem. „Lidé tráví čím dál tím více času venku. Terasy a zahrady se vyvinuly v plnohodnotné obytné prostory a tak poptávka po velmi pohodlném venkovním nábytku neustále vzrůstá. A právě pohodlí bylo tou největší inspirací při navrhování křesla Albus,“ říká Bob Segers ze Studia Segers a doplňuje:

„Jako hedvábná nit definuje tvar křesla Albus trubka z nerezové oceli. Kostra křesla je vytvořena ze vzájemně propojených linií, které slouží nejen jako podpora pro pohodlné polstrování, ale také odkazuje ke grafickému vzhledu, který je součástí DNA všech výrobků Todus.“

Albus je vyroben z lakované nerezové oceli v kombinaci s polstrováním z textilií určených pro venkovní použití. Křeslo je v nabídce ve dvou variantách – s vysokými a nízkými zády – a může být doplněno o podnožku, příruční stolek nebo venkovní svítidlo, které hezky dotvoří atmosféru venkovního prostoru. Svítidlo Otus je vyrobeno z novoborského ručně foukaného skla a praktického rámu z lakované nerezové oceli.

Al fresco stolování

Další novinkou značky Todus je jídelní stůl Alca. Stůl s minimalistickým vzhledem a propracovanými detaily působí lehce a vzdušně a proto krásně zapadne do jakéhokoliv venkovního prostředí a je snadné jej doplnit o různé typy židlí. Díky stejné barevné škále napříč všemi kolekcemi produktů značky Todus je navíc možné jednoduše sladit odpočinkovou lounge zónu s prostorem pro stolování pod širým nebem.

Více o kolekci Albus značky Todus naleznete zde.

Galerie

Foto: Todus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky