kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Harrachovský Hotel Karolína již brzy v novém designu

Harrachovský Hotel Karolína již brzy v novém designu

Zdroj/foto: Se souhlasem Hotelu Karolína
Původní tříhvězdičkový hotel, který patří k nejstarším v Krkonoších, se již letos na jaře začne proměňovat na luxusní servisované pokoje hotelového typu. Projekt se nachází v Harrachově v populárním rekreačním středisku Nový Svět, jen pár minut chůze od bobové dráhy a nedaleko od lyžařského areálu Čertova hora.

Rekonstrukce a přestavba hotelu Karolína začnou na jaře tohoto roku. Nový projekt maximálně zhodnotí celkový potenciál nejen historické budovy, ale celého místa. Dojde jak ke zvýšení kapacity, tak standardů a na místě vznikne čtyřiatřicet luxusních pokojů s hotelovými službami. A to při zachování kvalit původní stavby, jejíž historie sahá do roku 1888, kdy nesl hotel svůj prvotní název Krakonoš. Architektura nové budovy je formována čistým a funkčním stylem s důrazem na použití tradičních materiálů, jako je dřevo, kámen či kov a environmentální odpovědnost použitých technologií a postupů. Nově bude areál průchozí a dispozičně dělen na čtyři části se samostatnými vchody do budov. Projekt nezapomíná ani na dostatek zeleně, světla a vodních prvků. Součástí areálu budou i obchodní prostory, kavárna s pekárnou či wellness. Dojde také k zásadní úpravě velkého parkoviště, kde se místo současných asfaltových ploch počítá se zatravňovacími tvarovkami a kamennými dlažbami.

Zdroj/foto: Se souhlasem Hotelu Karolína

Lokalita nabízí celoroční vyžití

Nový Svět je centrem zimních sportů, ale nabízí také celoroční využití. Lákadlem je především Čertova hora a její sjezdovky vhodné jak pro zlepšující se jezdce, tak profíky, kteří si mohou vyzkoušet jednu z nejprudších sjezdovek u nás. Na své si přijdou i vyznavači běžeckých tras, které se linou jak v okolí Harrachova, tak nedalekých Polských Jakuszyc. Kousek od hotelu Karolína můžete navštívit Muzeum skla, kapli sv. Alžběty, nebo Anenské údolí. Za procházku stojí také park hraběte Jana Harracha s vánočním betlémem. Jen 5 kilometrů daleko se nachází rozhledna Štěpánka, a v docházkové vzdálenosti, pouhých 3 kilometrů od rekreačního střediska, Mumlavský vodopád – jeden z nejkrásnějších a také nejmohutnějších v celém Česku. Na území okolního Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma je pak vybudován systém terénních tras vhodných převážně pro horská kola.

K zajištění full servisu pro každého klienta vznikne na webu myharrachov.cz online přístup ke službám včetně takzvaného Rent Poolu. Máte-li zájem o koupi apartmánu nebo chcete vědět více informací, navštivte web myharrachov.cz.

Zdroj/foto: Archiv

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky