kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Skyline od PSN – malometrážní bydlení vhodné i k investici. Nyní navíc s kompletním vybavením od Bonami.

Skyline od PSN – malometrážní bydlení vhodné i k investici. Nyní navíc s kompletním vybavením od Bonami.

Právě dokončovaný projekt Skyline na pražském Chodově nabízí stále více poptávané malometrážní jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk. Díky spolupráci PSN se společností Bonami získáte do konce června při pořízení jednotky komplexní služby na zařízení interiéru úplně bez starostí. Bydlet nebo pronajímat tak můžete už do 10 týdnů od koupě!

V projektu Skyline vzniklo celkem 227 komfortních jednotek 1+kk a 2+kk o velikostech od 22,6 m2 do 48,7 m2. „Menší byty v současné situaci shánějí ve velké míře investoři, kteří si nemovitost pořizují za účelem pronájmu a zisku. Další část klientů tvoří lidé hledající startovací bydlení, většinou kolem 23 až 28 let. Ti si nemovitost buď kupují sami na hypotéku, nebo jim s financováním pomáhají rodiče. Zbytek zájemců představují singles různých věkových kategorií,“ popisuje ředitel rezidenčních projektů PSN Jaroslav Macháč a dodává: „Všechny tyto skupiny určitě ocení naši časově omezenou akci, kdy je možné do konce června získat voucher na kompletní vybavení od prodejce nábytku a doplňků Bonami. Tím jim zcela odpadnou starosti se zařizováním interiéru.“

Ke každé jednotce dostanou noví majitelé bonus na vybavení bytu v hodnotě 250 000 Kč (v případě 2+kk) nebo 150 000 Kč (v případě 1+kk), a to až do konce června. Společnost Bonami navíc zajistí celý proces – od návrhů a vizualizací přes montáž (vč. kuchyně) až po předání klíčů k hotovému bytu. Samozřejmostí je zajištění a sladění i těch nejmenších detailů jako např. dekorací, povlečení, ručníků apod.

Pro inspiraci mohou zájemci nahlédnout do tří vzorových interiérů pojmenovaných po evropských metropolích – Praze, Oslu a Berlíně. Tyto interiéry, které zařizovalo studio Kuchyně a interiéry Living ve spolupráci s architektonickým studiem Reaktor, ztělesňují eleganci, pohodu a kreativitu.

„Jelikož malometrážní bydlení často hledají mladí lidé, kteří se ale nacházejí v souvislosti s děním na trhu v nelehké situaci při pořízení své první nemovitosti, nabízíme možnost si namísto vybavení zvolit dotovanou hypotéku s úrokem 3 % s fixací na dva roky. Například u jednotky 2+kk o rozloze 47,5 m² činí měsíční splátka jen 19 933 Kč,“ říká Jaroslav Macháč.

 

Uživatelský komfort v projektu výrazně zvýší funkční společné zázemí, které podpoří budování komunity, usnadní každodenní život a poskytne pestré příležitosti pro trávení volného času. Zavítat lze do plně zařízené posilovny, joga roomu či party místnosti se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí. Lounge naproti recepci, která se postará o pohodlí rezidentů, zase umožní naživo sledovat dění na sousedních tenisových kurtech. K dispozici je také prádelna a sušárna, kolárna, kočárkárna, sklepy přímo na patře nebo sklepní kóje v 1. podzemním podlaží. PSN dbá i na možnosti relaxace na čerstvém vzduchu. Příjemné posezení, stejně tak jako okouzlující výhledy na panorama Prahy čekají na střešní terase. Před domem vznikne společné prostranství s ohništěm a venkovním odpočinkovým zázemím.

Velký benefit představuje lokalita Prahy 11, kde ruch města ustupuje přírodě a klidné atmosféře. V okolí rovněž nechybí všechny potřebné obchody a služby i skvělé dopravní spojení. Rezidenti to budou mít pouhých 5 minut autem do největšího obchodního centra v Česku se zhruba 300 obchody, službami, stylovými restauracemi, kavárnami a kinosály a jen necelých 10 minut na stanici metra z autobusové zastávky pár kroků od domu. K procházkám, venčení mazlíčků či sportu poslouží zejména Hostivařský lesopark.

Nabídku volných jednotek najdete na skylinechodov.cz.

Na bydlení i na investici Foto: PSN

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky