kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Společnost CBRE získala dvě ocenění v prestižní soutěži CIJ Awards

Společnost CBRE získala dvě ocenění v prestižní soutěži CIJ Awards

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti CBRE
Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala hned dvě ocenění ve 20. ročníku prestižní soutěže komerčních nemovitostí CIJ Awards pro Českou republiku. Ta oceňuje nejen výjimečné projekty a úspěšné transakce na realitním trhu, ale také jednotlivé společnosti, které v uplynulém roce zazářily. Letos bylo předáno celkem 26 ocenění, přičemž společnost CBRE zvítězila jak v kategorii “Nejlepší společnost pro správu nemovitostí”, tak jako “Nejlepší realitní agent v sektoru kanceláří”.

„Za uplynulý rok jsme získali do správy 77 kancelářských, maloobchodních a industriálních nemovitostí s celkovou pronajímatelnou plochou přes 1,3 milionu m2. Zároveň jsme přes 110 klientům pomohli zprostředkovat pronájem 41 tisíc m2 kancelářských ploch. Můžeme tedy říci, že v tomto směru byl loňský rok úspěšným obdobím, které se nám i přes ztížené podmínky spojené s pandemií koronaviru podařilo dobře zvládnout a navíc získat i toto prestižní ocenění. Poděkování za dosažené úspěchy patří především vedoucím jednotlivých oddělení, a to Zuzaně Klabalové, vedoucí oddělení správy nemovitostí, a Heleně Hemrové, vedoucí oddělení poradenství a transakcí v kancelářském sektoru,” komentuje Clare Sheilsová, generální ředitelka společnosti CBRE.

Vítězové soutěže CIJ Awards byli vybráni v dvoustupňovém hlasovacím procesu, a to na základě hlasování poroty složené z 10 uznávaných odborníků z oblasti stavebnictví a realit a dále online hlasování čtenářů CIJ EUROPE.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky