kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Svoboda & Williams: Zájem o novostavby přetrvává i v době krize

Svoboda & Williams: Zájem o novostavby přetrvává i v době krize

Realitní kancelář Svoboda & Williams v posledních týdnech zaznamenala zájem zejména o novostavby v Praze a jejím okolí. Příkladem je rezidenční projekt Na Pramenech, za jehož realizací stojí silná společnost bpd development – právě rodinné domy v rámci tohoto projektu klienti Svoboda & Williams stále poptávají, nehledě na nastalou krizovou situaci.

Projekt Na Pramenech bude po dokončení tvořit 77 řadových domů a dvojdomů o dispozicích 4+kk až 6+kk. Kromě užitné plochy od 127 do 172 m2 nabídne každý z nich prostornou zahradu s terasou, garáž a 1–2 parkovací stání na pozemku domu. „V poslední době jsme zaznamenali zvýšenou poptávku právě po domech s vlastní zahradou ve střední cenové kategorii. Klienti, kteří upřednostňují koupi novostavby, si jistě uvědomují, že současná situace nejspíš prohloubí nedostatečnou nabídku nově postavených rezidenčních projektů v Praze,” komentuje současný stav Jana Volavková, realitní makléřka Svoboda & Williams.

Domy Na Pramenech vznikají ve 4 etapách. Během dubna byly dokončeny stropy ve druhém nadzemním podlaží domů první etapy, zároveň s tím byla zahájena instalace oken. Rovněž byla zahájena výstavba druhé etapy, jejíž prodej bude zahájen v blízké budoucnosti. Výhodou tedy je, že majitelé, kteří se nastěhují do domů v první etapě, nebudou sousedit se staveništěm. 

Po dostavení bude projekt Na Pramenech tvořit uzavřený rezidenční komplex, jehož součástí bude kromě množství zeleně také školka a dětské hřiště. Navazující parková plocha s modelovaným terénem navíc celý areál oddělí od okolních komunikací a vytvoří uzavřený celek dýchající přívětivou atmosférou, kterou ocení nejen rodiny s dětmi. Budoucí obyvatelé ocení i možnost nákupů v bezprostředním okolí, stejně jako snadnou dosažitelnost centra Prahy MHD i autem. V blízkosti projektu se navíc nachází mnoho populárních přírodních parků, cyklostezek a pěších tras – představuje tak ideální zázemí pro všechny, kdo se nechtějí vzdát života ve městě, přitom by rádi žili v blízkosti přírody. 

Více informací o rezidenčním projektu Na Pramenech

novostavby
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams
novostavby
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams
novostavby
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams
novostavby
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky