kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Trigemy Skvrňany nabídne velkorysé bydlení i skvělou investiční příležitost

Trigemy Skvrňany nabídne velkorysé bydlení i skvělou investiční příležitost

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Trigema
Chytré bydlení Skvrňany je svěží plzeňský rezidenční areál sedmi bytových domů určený všem, kteří touží po velkorysém bydlení s vlastním parkem, skvělou dostupností a možností přizpůsobit podle potřeby dispozici svého bytu. Díky systému modulového řešení se tak byty stávají i skvělou investiční příležitostí.

Do konce roku 2022 ve Skvrňanech, které leží v obvodu Plzně 3, vznikne více než 200 nových bytů. Jejich největší výhodou je chytré, modulové, řešení dispozic, díky kterému lze jednotlivé byty v čase spojit či naopak rozdělit, a je proto možné je využít jak k vlastnímu bydlení, tak i k pronájmu, a v případě potřeby uspořádání opět změnit. Například rodina s dětmi tedy může investovat do dvou bytových jednotek o velikosti 2+kk a 1+kk, které pro své aktuální potřeby spojí v jeden byt. V budoucnu pak může byt opět rozdělit, využívat pouze jednu jednotku a druhou například pronajmout. Nové byty se tak stávají výhodnou investiční příležitostí, zvláště pak ve chvíli, kdy se podle platformy Flat Zone, která analyzuje data tuzemských realit, dosavadní dlouhodobý trend propadu ceny nájemného zastavil či dokonce otočil. Výnos z pronájmu se tak podle Flat Zone může pohybovat až okolo čtyř procent ročně.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Trigema

Urbanistický koncept areálu Skvrňany tvoří tři dvojice šestipodlažních bytových domů, které jsou doplněny atypicky řešeným sedmým bytovým domem. Jednoduchost a hravost architektury dobře doplňuje soukromý centrální park, který funguje nejen jako přírodní relaxační zóna, ale je i místem vzájemného setkávání, a tím i samotným srdcem celého areálu.

Projekt Bydlení Skvrňany vychází z konceptu Chytrého bydlení, který klade důraz na zdraví a bezpečí bydlení, na šetrnost k životnímu prostředí i finančním možnostem svých majitelů, na kvalitu použitých materiálů i samotného provedení, na design i prostor.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Trigema

Právě prostor představuje další velkou výhodu nového areálu. Skvrňany jsou kompaktní lokalitou s čistým ovzduším, velkým množstvím zeleně i skvělou dostupností do centra. Nezanedbatelnou přidanou hodnotou je i nadstandardní občanská vybavenost a luxus dostatku parkovacích míst pro obyvatele i jejich návštěvy.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky