kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » VNITŘNÍ KLID MIDO HARFA

VNITŘNÍ KLID MIDO HARFA

Foto: Metrostav Development

Zastavte se. Zklidněte mysl. Dýchejte. Odpočívejte. Tady jste doma, v unikátní městské rezidenci MiDO Harfa s uzavřeným zeleným vnitroblokem. Nachází se na ideálním místě – na předělu Libně a Vysočan. Z dříve průmyslové oblasti se i díky tomuto projektu tady rodí atraktivní rezidenční čtvrť, kde najdete vše potřebné pro spokojený život.

Zeleň jako stvořená pro zenovou relaxaci, to je jeden z trumfů městské rezidence MiDO, kterou staví Metrostav Development. V pražských Vysočanech, kousek od rozlehlého parku Podviní, vyroste oáza soukromí a bezpečí. Obyvatelé rezidence se 150 byty to budou mít do zahrady v zeleném vnitrobloku jen kousek. Byty překvapí pestrostí dispozic od 1+kk až po více než stometrové 4+kk a velkorysým prostorovým řešením. Zájemce jistě zaujmou atraktivní mezonety či byty se střešními terasami a výhledy do klidného zeleného vnitrobloku. Na výběru vybavení se podíleli architekti a přední čeští designéři. „Vždy si přejeme, aby nové bydlení přinášelo lidem do života prostor pro klidný odpočinek po náročném dni, a u MiDO Harfa to platí dvojnásob,“ dokresluje projekt Ondřej Buršík, generální ředitel Metrostav Development.

Foto: Metrostav Development

Ve standardním vybavení mohou budoucí majitelé počítat s vinylovými podlahami, kvalitními obklady i dlažbami a vybavením koupelen. Výběr z několika odstínů jim umožní dát bytu osobitý charakter. Pro náročné, kteří chtějí více než standard, je připravena možnost přizpůsobit si použité materiály nebo vybavení podle vlastních představ.

Vysočany rozkvétají

Okolí Harfy, ale i celé Vysočany, které vyrostly na bývalých dělnických a továrních osadách, se již delší dobu mění v příjemné městské čtvrti, jež jsou ideální k bohatému životu na dosah centra metropole. „Praha 9 je v současné době nejvíce se rozvíjející částí města a začíná psát novou etapu své historie. Po desetiletí zapomenuté místo v širším centru Prahy se dnes mění v živou čtvrť vhodnou k bydlení. Ve Vysočanech máme už projekt Vysočanský mlýn, jsme tedy přesvědčení, že Praha 9 má co nabídnout,“ doplňuje Ondřej Buršík.

Dominantou Harfy je jen pár kroků vzdálené obchodní centrum Galerie Harfa, které s více než 160 obchody ve třech podlažích tvoří jedno z největších obchodních center v Praze. Jeho naprosto unikátní atrakcí je terasová střešní zahrada, která nabízí velké dětské hřiště, zábavní vodní prvky či vyhlášený DinoPark. Na střeše lze navštívit letní scénu, kde v létě prožijete divadelní představení, koncerty nebo pohádky pro děti.

Kultura a park na dosah

Doslova za rohem od MiDO je O2 arena, která nabízí nespočet kulturních akcí, jako jsou velké koncerty a světové show. Na své si přijdou také fanoušci sportovních klání a jedinečných sportovních představení.

Stačí přejít Sokolovskou ulici a za deset minut lze pěšky dojít do parku Podviní s příjemnou restaurací, cyklostezkou i hřištěm pro děti. Tamní louka je místem, kde často narazíte na programy pro děti, divadelní nebo hudební festivaly. Jen kousek od parku se nachází i lanové centrum a bobová dráha.

150 moderních bytů včetně mezonetů
3 minuty na metro i tramvaj
95 parkovacích míst

Více o projektu na https://midoharfa.cz/

Text a foto: Metrostav Development

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky