kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Zapište si do diáře aneb co nás čeká v následujících dnech

Zapište si do diáře aneb co nás čeká v následujících dnech

Zdroj/foto: Pixabay
Co nás čeká v následujících týdnech? Tyto akce si nenechte ujít.

Sima

  • Kde: Madrid
  • Kdy: 26.–28. 11. 2021

Největší a nejvlivnější realitní veletrh ve Španělsku propojí místní a zahraniční developery aktivní v rezidenčním bydlení, stejně jako družstva a společenství vlastníků se zájmem o prodej, pronájem nebo dotované bydlení. Součástí programu třídenní akce, které se zúčastní více než stovka vystavovatelů, bude kromě příležitosti pro networking řada přednášek a workshopů zaměřená na aktuální trendy v bydlení. Přidanou hodnotou letošního ročníku bude online verze, která proběhne paralelně s veletrhem a nabídne možnost si vyžádat schůzku, vyhledat vhodné nabídky prodeje i přímý kontakt na jejich prodejce.

Mapic

  • Kde: Cannes
  • Kdy: 30.11.–2. 12. 2021

Spojení retailově-realitního sektoru s volnočasovými a restauračními koncepty pod jednou střechou včetně jejich ideální kombinace k dosažení ekonomické úspěšnosti maloobchodních projektů. O tom bude letošní Mapic, mezinárodní event zaměřený na trh retailových nemovitostí, který na jednom místě shromáždí více než 8200 hráčů z těchto oborů z více než 80 zemí. Pod hlavičkou Mapic se tím současně představí dvě původně samostatně pořádané B2B události – Happetite, mezinárodní fórum zaměřené na akceleraci expanze restauračních řetězců v retailu a městech, a LeisurUP s podobnou ambicí v zábavním průmyslu.

AI Smart Housing Expo

  • Kde: Tokio
  • Kdy: 6.–8. 12. 2021

Pomyslnou bránou na japonský a asijský trh v oblasti chytrého bydlení je bezpochyby AI Smart Housing Expo, jenž se koná v Tokiu v rámci populárního veletrhu Japan Build zaměřeného na stavební a realitní sektor. S umělou inteligencí v hlavní roli se na akci představí produkty, jako chytré reproduktory, systémy dálkového ovládání, zařízení pro zabezpečení domova a další technologie inteligentního bydlení. Veletrh Japan Build v Tokiu, který se skládá z šesti specializovaných akcí, bude podle očekávání letos vůbec největší, a to i navzdory pandemii.

MIPIM Asia Summit

  • Kde: Hongkong
  • Kdy: 7.–8. 12. 2021

Potkat realitní profesionály té nejvyšší úrovně z celého světa slibují zájemcům pořadatelé eventu MIPIM Asia Summit, který bude po dva dny hostit hotel Grand Hyatt Hong Kong. Konference se kromě budování partnerství a příležitosti získat přehled o nejvýznamnějších projektech ve světě může hodit i z hlediska know-how. Součástí budou specializované networkingové akce, kde se budou probírat investice do nemovitostí a rozvoje retailových realit v asijsko-pacifickém regionu. Kromě toho se v rámci eventu koná galavečeře, který je příležitostí potkat nejvlivnější hráče v oboru realit v tomto regionu.

Autor: Andrea Votrubová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky