Statement

Amano, Itálie pro celou rodinu

Amano, Itálie pro celou rodinu
17.9.2020

Jezte, pijte, žijte v Amanu, tady je vaše druhé doma, Na Poříčí 48. Vychutnejte si moderní menu vycházející z tradiční italské kuchyně, pizzu, domácí pastu, risotto, seafood, maso, ryby a to vše v krásném interiéru s otevřenou kuchyní.

Restaurace Amano je nejnovějším přírůstkem do italské rodiny sítě La Collezione, šéfkuchaře Riccarda Lucqueho a Ondřeje Rákosníka. Amano se zrodilo se z vášně k jídlu, ingrediencím, Itálii a s citem pro detail. Neonový nápis na zdi - “Homemade here every day” jasně říká, že místní kuchyně stojí na čerstvých, kvalitních surovinách a poctivosti.

menu si vybere každý od antipasti až po dolci. Doporučíme vám třeba grilovanou chobotnici či risotto nero s grilovanými kalamáry a rajčaty Datterino. Chod, jehož základem je jedinečná rýže Acquerello, odrůdy Carnaroli Superfino. Ta je odborníky považována za tu nejlepší, nejzdravější a nejlahodnější rýži na světě. Kromě té nejšťavnatější křupavé pizzy se tu několikrát denně peče i tradiční italský chléb focaccia. Zážitek z celého menu doplňují pečlivě vybraná italská naturální vína od Via del Vino.

Novinkou v Amanu je víkendový brunch za 795 Kč. Nekonečná sklenička oroseného Prosecca, široká nabídka italských specialit z bufetu, a také pasta, risotto a pizzy servírované přímo u stolu. Pro děti je připraven i dětský koutek, aby si brunch užili jak rodiče, tak děti.

Amano je místem, kde se rádi setkáte u dobrého jídla s přáteli. Zajdete na business lunch, užijete si oslavu s celou rodinou a vychutnáte si svoji siestu. Amano si prostě zamilujete na první sousto.

      

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.