kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Cestovatelské tipy: autentické Palermo, aurora na dosah a maledivská harmonie

Cestovatelské tipy: autentické Palermo, aurora na dosah a maledivská harmonie

Maledivy
Foto: Patina Maldives
Jaké cestovatelské tipy jsme si pro vás připravili?

Autentické Palermo

Sicilský hotel Villa Igiea v majestátní historické budově spojuje moderní luxusní ubytování s respektem k původní architektuře. Unikátní středomořská destinace v Palermu nabízí 78 pokojů a 22 apartmá v zemitých tónech s kontrastními detaily a starožitnými kousky. Prostorná apartmá zaujmou soukromou terasou či mramorovou koupelnou a stranou nezůstává ani selekce služeb, které zahrnují concierge servis, privátní kulturní i umělecké prohlídky nebo degustace vín. Restaurace Florio s francouzskými okny a výhledem na Tyrhénské moře nabídne svěží středomořské menu a vezme vás do dob Ludvíka XVI. Rocco Forte Wellness obstará kompletní relaxaci – k dispozici je nutriční specialista, fitness trenéři, ale i beauty salon a selekce pleťových a tělových procedur.

Foto: Villa Igiea

Aurora na dosah

Milovníci severského minimalismu si přijdou na své v exkluzivní norské chatě Aurora Lodge, jež leží jen sto metrů od ledového moře v jedné z nejlepších lokalit na pozorování polární záře, Lyngen Alps. Skandinávský architekt Snorre Stinessen navrhl prosklené útočiště v soukromí norské divočiny, kam se dostanete pouze helikoptérou. Kromě úžasu při zkoumání neonové záře vás čeká i backcountry lyžování nebo kayaking v moři s kosatkami. Designový krb bude mezitím vyhřívat vaše apartmá ve stylu hygge. O gourmet menu se pak postará soukromý kuchař.

Foto: Aurora Lodge

Maledivská harmonie

Maledivy se opět rozrostly o nový resort. Patina Maldives, který tvoří celkem 90 vil a 20 studií, stojí na ekologicky uvědomělých principech a je vybavený v jednoduchém rustikálním stylu v harmonii s obklopujíci přírodou. Resort na Fari Islands se pyšní i vlastním SPA s wellbeing filozofií nazývanou Flow, kde se můžete oddat selekci pleťových rituálů, jako je očistný a vyživující Signature Facial, nebo masážím s vlastním výběrem esenciálních olejů. Místní dining v interiérech s přírodními materiály přinese 12 konceptů, mezi nimiž najdete veganské menu, ale i fúzi japonské a norské kuchyně.

Foto: Patina Maldives

Autor: Lenka Komrsková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky