kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Premium Brno » Showroomy Hanák: skvělá služba na dosah ruky

Showroomy Hanák: skvělá služba na dosah ruky

Společnost Hanák Nábytek, oblíbený dodavatel komplexních interiérových řešení, klade velký důraz na bezprostřední kontakt se zákazníkem. V Brně můžete proto najít jeho specialisty i rozsáhlou nabídku konkrétních produktů hned na třech místech.

MIELE CENTER HANÁK

Showroom MIELE CENTER HANÁK v Brně na ulici Hněvkovského nabízí zcela nové a luxusní interiéry ve spojení kvalitních značek a jedinečného designu. Na jednom místě tak můžete vyřešit kompletní interiér na míru od společnosti HANÁK NÁBYTEK, se kterým vám poradí jejich zkušení architekti a designéři, současně si vybrat kvalitní spotřebiče od společnosti Miele, prožít jedinečný zážitek v podobě ozvučení od společnosti Basys nebo vyzkoušet vysněnou vířivku od společnosti USSPA. Tak neváhejte a navštivte tento jedinečný showroom plný prvotřídního designu a kvality.

HANÁK CENTRUM

Showroom HANÁK CENTRUM na ulici Křenová v centru Brna vám nabídne nejen široký výběr a ukázku interiérového nábytku včetně dveří, ale také poskytne špičkovou péči a profesionální klientský přístup. Prémiové dýhy prvotřídní kvality, vzorové uspořádání interiérů či jedinečné šatní systémy, to vše a mnohem více vás čeká v tomto nádherném showroomu, kde navíc můžete vyřešit váš celý interiér na jednom místě, a to díky konceptu kompletních interiérů na míru HANÁK INTERIOR CONCEPT.

HANÁK CENTRUM

Showroom HANÁK CENTRUM v Brně na ulici Heršpická se pyšní exkluzivní kolekcí nábytku od interiérových dveří přes kuchyně, obývací pokoje až po ložnicový nábytek s dokonalými úpravnými stolky. Krásné přírodní dýhy, laky nejvyšší kvality, to vše zde najdete, a to včetně profesionálního a sympatického týmu architektů a designérů. Proto neváhejte a zavítejte do tohoto krásného studia co nejdříve. Interiéry nejvyšší kvality, to je HANÁK INTERIOR CONCEPT.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky