kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Zamilujte se do grilování s novinkou Sage The BBQ & Press Grill

Zamilujte se do grilování s novinkou Sage The BBQ & Press Grill

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Sage
Grilování v posledních letech získalo na oblibě a jeho popularita neklesá ani v zimním období. Tento trend potvrzuje i prémiová značka Sage, která uvádí na český trh nový gril The BBQ & Press Grill SGR700BSS. Je kompaktní, hodí se pro přípravu nejrůznějších druhů pokrmů a má volitelné nastavení teploty pro každou desku zvlášť. Zkrátka, nejen grilování s ním je radost a hračka!

Nový typ kontaktního a univerzálního grilu ocení každý, kdo doma bojuje s prostorem, a přitom touží po kvalitním výrobku. Má unikátní konstrukci, která umožňuje použití nejen ve formě kontaktního grilu, ale i jako otevřeného BBQ grilu. Ten s plochou 1500 cm² poskytuje dostatečně velký prostor pro grilování na obou deskách současně. 

Desky jsou vyjímatelné a vzájemně vyměnitelné – lze zvolit, v jaké pozici bude umístěna plochá nebo žebrovaná deska. Výška horní desky je nastavitelná na 6 poloh. Díky tomu je možné na grilu připravit širokou škálu pokrmů od panini, burgerů, přes zeleninu, ryby až po steaky. 

Obsluha je velice snadná a každá deska má přitom vlastní ovládání, které umožňuje připravovat různé druhy jídel najednou. Gril má přednastavené 3 teplotní režimy: pro panini, burger a steak v rozmezí 100-230 °C. Nahřátí ploch signalizuje světelná indikace. Každá grilovací deska má nezávislé nastavení teploty. Lze tedy na jedné části grilu připravovat např. zeleninu, která potřebuje pro přípravu nižší teplotu, než je třeba pro přípravu masa. Desky mají nepřilnavý keramický povrch bez PFOA a PTFE, což minimalizuje potřebu používání tuků, a lze je bez problémů mýt v myčce. 

Gril lze kombinovat s deskami na přípravu vaflí Sage The No-Mess SGR001. Díky nim si vychutnáte čerstvě připravené křupavé zlaté vafle. No Mess design zabraňuje rozlití těsta mimo vaflovací plochu a díky nepřilnavému keramickému povrchu je jejich čištění velmi snadné. Stejně jako grilovací desky je lze mýt v myčce na nádobí. Desky na vafle nejsou součástí balení.

Výrobci nezapomněli ani na praktickou stránku – součástí grilu je zabudovaná miska na šťávu, která zachytává přebytečný tuk a usnadňuje tím zdravější přípravu jídla. Ve spodní části má integrovaný prostor pro uložení přívodního kabelu. Po použití je přístroj možné posunutím zámku zajistit, aby se neotevřel, a skladovat ho tak ve vertikální poloze (rozměry (šxhxv): 37 x 33 x 21,5 cm). 

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky