kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Home Connect Concierge do každé domácnosti

Home Connect Concierge do každé domácnosti

Už se nestane, že vám pečlivě připravovanou večeři zhatí dopravní zácpa ani že před spuštěním myčky nenajdete ani jednu tabletu. Díky inovativní technologii Home Connect a exkluzivním domácím spotřebičům Gaggenau je to už minulostí. Jednoduše teď kdykoli na dálku předehřejete troubu a myčka za vás vybere ten nejlepší program a odstartuje ho tak, aby byl provoz co nejekonomičtější nebo aby bylo nádobí čisté a suché právě ve chvíli, kdy dorazíte domů. Navíc vás včas upozorní, že docházejí tablety a je třeba koupit nové.

Už se nestane, že vám pečlivě připravovanou večeři zhatí dopravní zácpa ani že před spuštěním myčky nenajdete ani jednu tabletu. Díky inovativní technologii Home Connect a exkluzivním domácím spotřebičům Gaggenau je to už minulostí. Jednoduše teď kdykoli na dálku předehřejete troubu a myčka za vás vybere ten nejlepší program a odstartuje ho tak, aby byl provoz co nejekonomičtější nebo aby bylo nádobí čisté a suché právě ve chvíli, kdy dorazíte domů. Navíc vás včas upozorní, že docházejí tablety a je třeba koupit nové.

Pomyslná pomocná ruka

Je to právě způsob, jakým dokážete překonávat řadu každodenních zdánlivě nedůležitých maličkostí, který definuje celkový pocit spokojenosti se stavem vaší domácnosti. Díky aplikaci Home Connect na to ale už nikdy nebudete sami. Spotřebiče s touto inovativní technologií, s níž se snadno napojíte na svoji myčku nebo troubu, ale i chladničku začaly poslední tři roky symbolizovat to, čemu říkáme chytrá domácnost. Stále inteligentnější spotřebiče nabízí také exkluzivní značka domácích spotřebičů Gaggenau, která za celou svoji historii stála u zrodu řady revolučních produktů a objevů a neustále přináší do domácích kuchyní profesionální funkce a jedinečné možnosti. Spotřebiče Gaggenau tak můžete snadno ovládat v aplikaci Home Connect přes smartphone nebo tablet a možnosti se neustále rozšiřují.

Exkluzivní kávovar

Kávovar Gaggenau je napojený na přívod vody, upozorní vás, že jste dlouho kávu nedělali, a načerpá do nádržky čerstvou vodu. Pokud se chystáte připravit latté nebo cappuccino, zeptá se také, jestli jste do zásobníku nalili čerstvé mléko, a díky integrované váze zároveň pohlídá, jestli ho máte dost. Nikdy vám tak nedojde v průběhu přípravy nápoje. Pokud si oblíbené nastavení hostů uložíte pod konkrétními jmény, nemusíte se už příště ptát, jak má kdo kávu nejradši. Více na www.spotrebicegaggenau.cz

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky