kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » KOUZLO ODPOČINKU V KARLÍNSKÉM SATORI SPA

KOUZLO ODPOČINKU V KARLÍNSKÉM SATORI SPA

SATORI SPA
zdroj/foto: Se souhlasem Satori SPA
Nové wellness Satori Spa je magickým místem v srdci Karlína, kde zapomenete na každodenní starosti či únavu a zharmonizujete své tělo i duši. Zamilujte si saunový svět, privátní jacuzzi, relaxační masáže a speciální uvolňující rituály v dokonalém prostředí, kde jednoduše vypnete.

Nové wellness Satori Spa je magickým místem v srdci Karlína, kde zapomenete na každodenní starosti či únavu a zharmonizujete své tělo i duši. Zamilujte si saunový svět, privátní jacuzzi, relaxační masáže a speciální uvolňující rituály v dokonalém prostředí, kde jednoduše vypnete.

Saunový svět

Saunování dostává fyzické i duševní síly do rovnováhy. Přítomné energie, vůně dřeva a vonné esence vás zase přitáhnou zpět k přírodě. V Satori Spa najdete suchou finskou saunu či bio aromatickou saunu, která má vyšší vlhkost a měnící se vůně, ale i vulkánovou saunu s vysokými teplotami, jíž doplňuje i klasická pára. Poté můžete využít odpočinkovou místnost, kterou tvoří stěna z živých květin včetně dechberoucích akvárií.

Soukromá jacuzzi

Hydromasáže vám pak pomohou odplavit stres po náročném dni. Jacuzzi je vhodná pro jedince, páry i pro čtyřčlenné skupiny. Rozmazlete své tělo masážními tryskami v příjemné vodě a užijte si relaxační atmosféry při svitu svíček. Součástí privátního prostoru je také prostorná sprcha, příjemné posezení a tablet propojený s recepcí wellness centra, abyste ohli na přání dostat třeba vychlazené prosecco.

Masáže

Jedním z nejdůležitějších přínosů Satori Spa jsou samozřejmě masáže, které nejlépe odplaví stres i bolesti. Můžete si vybrat mezi reflexní masáží nohou, relaxační masáží, masáží s lávovými kameny nebo jemnou, citlivou a energickou Breussovou masáží, která se zaměřuje na bezbolestné uvolnění meziobratlových plotének a nervů a odstranění svalového napětí. Novinkou je rovněž jednorázový rašelinový zábal k léčbě či úplnému odstranění bolesti zad a kloubů.

Rituály

Nejsou rituály jako rituály. Ty v Satori Spa působí na všechny smysly zároveň pro harmonické propojení těla, mysli i duše. Všechny rituály mají hojivé a omlazující účinky na pokožku, přináší úlevu unavenému tělu a pozitivně ovlivňují psychiku. Rituály lákají už svými názvy, co vyzkoušet třeba Sen jižních moří, Pomerančové potěšení, Růžový sen, Rašelinovou proceduru nebo praktický Balíček Sport?

O Satori spa

Srdce Satori Spa tvoří nadstandardní služby, které zaručují naprosté pohodlí a soukromí, jež v přeplněných saunových zařízeních už nenajdete. Spa tedy nabízí především klid, odpočinek a prostor, kde zkrátka zapomenete na okolní svět a vplujete do klidného Satori. Veškeré informace včetně obsazenosti Satori Spa nebo online rezervací najdete na www.satorispa.cz.

Kde Satori Spa najdete:

Satori Spa
Karolina plazza
Sokolovská 694/100 Praha 8
Tel.: 774 494 447 E-mail: [email protected]

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky