kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Kia Stonic nově ve sportovní variantě GT Line

Kia Stonic nově ve sportovní variantě GT Line

Kia odhalila nový Stonic GT Line coby nejnovější model značky rozšířený o sportovně pojatou variantu ‚GT-Line‘. Stonic GT Line disponuje designovými prvky Kia výrazněji oslovující emoce, resp. nejsportovnějšími prvky v interiéru a exteriéru vyhrazenými pouze pro GT Line. Podobně jako další varianty z modelové řady Stonic nabídne GT Line dost prostoru k úpravám na přání (např. nové dvoubarevné kombinace laku karoserie), jakožto i výběr z mild-hybridních a konvenčních pohonných ústrojí.

Komentuje Emilio Herrera, COO společnosti Kia Motors Europe: „Stonic byl od samotného zahájení prodeje v Evropě v roce 2017 velmi úspěšný, neboť se zde zatím prodalo přes 150 tisíc těchto vozů. V roce 2019 se také stal naším čtvrtým nejprodávanějším modelem v Evropě. Majitelé svůj Stonic milují, přičemž nové provedení GT Line prezentuje to nejlepší ze Stonicu a přichází s designem inspirovaným nejvýkonnějšími zástupci naší modelové nabídky. Očekáváme, že varianta GT Line ještě zvýší atraktivitu modelové řady Stonic v tomto nyní vysoce konkurenčním segmentu trhu.“ 

Stonic GT Line se začne vyrábět letos v říjnu v korejském výrobním závodu Kia Sohari. Prodeje na evropských trzích budou spuštěny v průběhu posledního čtvrtletí 2020 a prvního kvartálu 2021, přičemž na všechna provedení se bude vztahovat jedinečná sedmiletá záruka Kia s omezením na 150 tisíc km.

Design exteriéru inspirovaný vozy kategorie GT

Design exteriéru provedení Stonic GT Line dodává městskému crossoveru sportovnější náboj, inspirovaný výkonnými modely Kia s označením ‚GT‘ (Stinger, Ceed GT a ProCeed GT).

To se projevuje na první pohled odlišným zpracováním předního i zadního nárazníku, které tomuto vozu dodává sebejistější postoj. Přední nárazník krom toho vylepšují integrovaná LED mlhová světla, tři výrazné přívody vzduchu v přední partii vozu a kovový dekor podél spodní hrany. Jedinečné designové provedení se týká i ‚tygří‘ masky chladiče, resp. černého lakování krytů vnějších zpětných zrcátek. Modely GT Line krom toho standardně používají nové full-LED světlomety s nepřehlédnutelným světelným podpisem. Výraznější zadní nárazník odlišuje vůz od ostatních provedení Stonicu prostřednictvím designu, jenž napodobuje zdvojené výfuky a zadní difuzor; na výklopné zádi dále najdeme označení GT Line.

Stonic GT Line stejně jako dosavadní varianty modelu Stonic láká zákazníka širokými možnostmi úprav na přání. Celá třetina doposud prodaných vozů s označením Stonic měla dvoubarevné lakování karoserie – a stejnou možnost nabízí zájemcům i GT Line. V závislosti na konkrétním trhu mohou zákazníci vybírat až z 15 dvoubarevných kombinací karoserie a střechy. Provedení GT Line tyto barevné varianty ještě rozšiřuje prostřednictvím barevného lemování všech tří otvorů sání v prostoru předního nárazníku, sladěného s kontrastním odstínem střechy. Stonic GT Line standardně vyjíždí na 17″ kolech z hliníkové slitiny.

Galerie

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky